אתמול (ג'), אחרי תקופה ארוכה של משברים מתקשרים, אייל גולן ודניאל גרינברג הודיעו כי החליטו להתרגש. הבוקר כבר סיפרנו לכם בבלעדיות על הסכמי הגירושים, הסדרי המשמורות והסדרי הראייה שנקבעו על ילדיהם המשותפים, ואחרי שדניאל הגיבה בסטורי שלה לסערת הגירושים – כעת אייל אומר את דברו.

"אני מבין ומקבל את ההתעניינות של כולכם לגבי היחסים שלי עם דניאל, אבל אני רוצה לבקש מכם דבר אחד - תחשבו פעמיים לפני שהיד שלכם קלה על המקלדת", הוא כתב. "דניאל יקרה לליבי מאוד ולנצח תהיה, היא אישה מדהימה, רגישה ועם לב זהב וגם אמא של ילדיי שהם כל העולם שלנו. ההחלטה שלנו היא החלטה משותפת שנעשתה מעומק ליבנו עם המון קושי, כאב ובעיקר אהבה וכבוד אחד כלפי השניה".

אייל גולן ודניאל גרינברג (צילום: אינסטגרם)
"החלטה שנעשה עם המון קושי". אייל גולן ודניאל גרינברג | צילום: אינסטגרם

"קהל אהוב שלי", הוא המשיך. "אני רוצה להגיד לכם שאתם מאז ומתמיד הייתם ותמיד תהיו הכוח שלי בכל בוקר מחדש, בזכותכם אני מצליח לעבור הכל כי אתם הכוח הכי חזק שאני יכול לבקש ובתקופה כזאת שהיא לא קלה לשנינו אני רוצה לבקש מכם שתכבדו אותנו ואת המשפחות שלנו".

כאמור, גם דניאל הגיבה היום לסערת הגירושים, כשכתבה בסטורי שלה כי "הדברים הודלפו למרות הרצון שלנו לסדר את העניינים ולשתף אתכם בצורה מסודרת". "אני רוצה יכולה ורוצה לומר שאייל ואני מכבדים ונמשיך לכבד אחד את השניה. ההחלטה היא משותפת לחלוטין מתוך הבנה מלאה שלילדים שלנו מגיע הורים מאושרים וחברים".