צילום וראיון: גיא עקיבא

כמעט חודשיים עברו מאז שנגמרה העונה הרביעית של "חתונה ממבט ראשון", ואיתה נגמרה הזוגיות של ניצן שיק ומנו כהן - שחשפו שלאחר שלושה חודשים מאז שכבו המצלמות הם החליטו להפריד כוחות וללכת כל אחד לדרכו. אבל מאז השניים המשיכו הלאה, מנו הופיע בפרסומת לחברת ההייטק שלו וניצן קטפה קמפיין ראשון - וכבר עכשיו היא מסמנת וי על הקמפיין השני שלה, למותג הטיפוח הטבעי "לבידו". כמובן שהיינו לצידה היום (ראשון) על סט הצילומים וניצלנו את ההזדמנות לשאול אותה על התוכניות לעתיד - ועל התקופה שאחרי "חתונמי":

"זה היה לא פשוט בתקופה של אחרי השידורים", סיפרה שיק, "ואני מרגישה שבימים האחרונים אני סוף סוף מתאפסת על עצמי, מרימה את הראש. זה היה מטלטל, זו המון תשומת לב, משהו משתנה ברגע אחד, תוסיף לזה את הפרידה המחודשת בחיים האישיים וזה מטלטל. הייתי צריכה רגע זמן".

התאהבת בחיי הזוהר והסלבס?
"לא יודעת להגיד אם התאהבתי, אבל אני כן בוחנת את האפשרויות וגם מקבלת ייעוץ ועזרה כי הרגשתי שאני באמת לא מכירה את העולם הזה ולא רוצה לקחת כל דבר שמציעים ולהיות חכמה ולזכור מי אני. עד כה עשיתי דברים שהיו לי נעימים לעשות. לא אשאר חלק מהתעשייה בכל מחיר, אבל בגדול כן". 

ניצן שיק קמפיין (צילום: אסף לב, יחצ)
ניצן בצילומים למותג "לבידו" | צילום: אסף לב, יחצ

מה עם מנו?
"זה באמת היה מאוד מבלבל בהתחלה ולא ברור לשנינו, וגם האהבה שקיבלנו כזוג והתקווה שהייתה לאנשים הקשתה עלינו לסגור את זה. פרידות הן תמיד קשות וגם עכשיו היא הייתה קשה. נאמרה המילה האחרונה כרגע. באתי למצוא אהבה, זו הייתה המטרה - וזה לא קרה עם מנו, ואני מקווה שזה יקרה עם מישהו אחר, והחיים ממשיכים".

כזכור, ניצן ומנו היו מהזוגות האהובים על המסך - אלה שכל מדינת ישראל ייחלה שהזוגיות ביניהם תמשיך גם לחיים האמיתיים, וסוף הסיפור שלהם יהיה דומה לזה של ניר והגר. וזה קרה: הם אכן החליטו להישאר ביחד בסוף התוכנית, אך שידור לאחר פרק ההחלטה הם חשפו כי היו יחד במשך שלושה חודשים - ובסופם הגיעה הפרידה ששברה את ליבם ואת לב הצופים. 

ניצן ומנו (צילום: מתוך חתונה ממבט ראשון , קשת 12)
"באתי למצוא אהבה - וזה לא קרה עם מנו" | צילום: מתוך חתונה ממבט ראשון , קשת 12

אז זהו? נגמר?
"כרגע זה לא קורה. אני יכולה להגיד לך שנתתי את מה שהיה לי לתת ועשיתי את מה שיכולתי כדי שזה יעבוד, ומנו מדהים ויקר לי". 

את אחרי זה כבר? התקדמת?
"אני מרגישה שכן, התקדמתי. אתה אף פעם לא לגמרי לגמרי אחרי, עד שאתה לא פוגש את הדבר הבא. אבל אני כן במקום קצת אחר. אנחנו כרגע פחות בקשר". 

ומה לגבי חיי האהבה? יש משהו על הפרק?
"תיאורטית יש משהו על הפרק. אני מרגישה שאני מספיק פנויה לקשר חדש. זה לא פשוט להכיר, זה מצריך מאמץ, אבל זה משהו שאני רוצה".

רואה את עצמך עומדת שוב בשמלת כלה מתחת לחופה?
"לא יודעת. יכול להיות". 

ניצן שיק קמפיין (צילום: אסף לב, יחצ)
"נאמרה המילה האחרונה כרגע". ניצן ממשיכה הלאה | צילום: אסף לב, יחצ