חוץ מהיותה גורו כושר ופיטנס, אירה דולפין פעילה מאוד ברשתות החברתיות – שם יש לה כ-100 אלף עוקבים. דולפין מקפידה להעלות תכנים שונים ומגוונים, עם דברים שחשובים לה – ולעוקבים שלה. אבל הפעם היא הצליחה לעורר סערה ברשת ולגרור תגובות זועמות בגלל סטורי אחד – מבלי שהתכוונה לכך.

דולפין העלתה לסטורי תיעוד שלה במהלך צילומים, כשהיא מציגה את כל הצלמים שעומדים מולה עם פלאשים ומתעדים אותה, ולצד הסרטון כתבה: "קלטתם כמה משוגעים? מזל שאני לא חולת אפילפסיה, אחרת זה היה בעיה". כוונתה של דולפין, אנחנו יכולים לנחש, זה להתבדח על עומס הצלמים והפלאשים - אבל כוונה לחוד וסערה ברשת לחוד. 

זמן קצר מרגע שהסטורי עלה, הוצפנו בפניות ושיתופים שלו עם טענות קשות על השימוש במילה "אפילפסיה" כהתבדחות. אנשים התרעמו וכתבו: "אחותי הקטנה חולת אפליפסיה. היא חתיכת חוצפנית. חסרת רגישות. בדיחה על חשבון אנשים חולים?", כתבה אחת העוקבות. "היא כאילו רוצה להגיד שהיא הייתה מתעלפת מרוב צלמים שיש שם, אבל לא על חשבון אנשים אחרים", הגיבה אחרת.

"הלב שלי שבור. זה כמו לצחוק על חולה טרשת נפוצה על זה שהוא לא יכול לרקוד", נכתב בתגובה נוספת, "שתהיה בטוחה שכל הקהילה לא תקנה את המותג שהיא מפרסמת (מעל 300 אלף משפחות). מזל שיש מותגים אחרים". "מה עוד יותר מכעיס? שכל הצוות מתויג ואת אף אחד זה לא מעניין" – התרעם עוקב נוסף.

אירה דולפין מסרה בתגובה: "כחלק מצילומי הקמפיין לאנדר ארמור, על הסט נכחו אנשי צוות רבים וכולם צילמו אותי בו זמנית עם המון פלאשים והסתנוורתי מהבזקי הפלאש. תיעדתי סרטון לסטורי, התגובה שלי הייתה ספונטנית. אני מתנצלת בפני מי שנפגע, זה לא היה מתוך כוונה תחילה".