לפני קצת יותר מחצי שנה עדי בוזגלו נכנסה לניתוח ארוך מבחירה. היא החליטה לעבור הליך קוסמטי בשם "ניתוח לעיצוב הגוף", וזה כלל שאיבת שומן, עיצוב הסנטר מחדש, הלחיים והתמקדות באזורים נוספים בהרדמה מלאה. השיקום היה במשך 4 חודשים, וכעת, כשהיא שלמה גם עם הצלקות ועם הבחירה לעשות זאת, היא הגיעה ל"פאולה וליאון" ודיברה על הכל.

"פחדתי", היא מודה ונזכרת בימים שלפני הניתוח. "היום כל ניתוח הוא מפחיד, אין ספק, זה בהרדמה מלאה וזה מלחיץ. ההחלטה הגיעה אחרי המון חשיבה ומלחמה עם עצמי, לא באתי ובחרתי בדרך הקלה. יכולתי לעשות קיצור קיבה, אבל לא הייתי שם. אני במאבק של שנים עם אוכל. אני מקיימת אורח חיים בריא, אבל לא ראיתי תוצאות. סיפרתי בעבר שעוד מילדות הייתה לי הפרעת אכילה. היום אני במקום אחר, אני מקווה שאני מצליחה לעזור לנשים אחרות שמתמודדות עם זה".

עדי בוזגלו (צילום: instagram)
"חייתי בשקר, אסי לא ידע כלום". עדי בוזגלו לפני ואחרי הניתוח שעברה | צילום: instagram

"היום אני לא חיה בשקר", המשיכה עדי ומיד נשאלה האם היא חיה בשקר בעבר. "כן, שיקרתי לכולם. חשפתי בפני אסי את דפוס ההתנהגות שלי לא מזמן. 15 שנים הסתרתי מאסי את זה. הייתי אוכלת מלא ממתקים בשקט ובלילה בלי שאף אחד ידע. הייתי הולכת למכולת, רוכשת את כל הממתקים שאכלתי בבית ושמה אותם בחזרה בארון כדי שאף אחד לא ישים לב. את הממתקים שהייתי אוכלת בסתר הייתי זורקת לפח הכי רחוק. אסי חיבק אותי כשסיפרתי לו, הוא קיבל את זה בחום והוא מדהים. קיבלתי המון תגובות מאנשים שאמרו לי 'איך סיפרת את זה?', אבל סיפרתי ואסי עזר לי".

"בראש אני עדיין אדם שמן", היא מסכמת את דבריה, "זה לא קשור לניתוחים שעברתי. אני שמה יותר אוכל בצלחת ממה שצריך. זו המלחמה שלי, זו הגזרה שלי. אני עדיין עובדת על זה, אבל אם עזרתי לאנשים שסובלים מהפרעות אכילה כאלה ואחרות, עשיתי את שלי".