כמו בכל תוכנית נוספת של הזמר במסכה (הערב אחרי החדשות בקשת 12), הרמזים החדשים טורפים את הקלפים ומעלים חשדות חדשים לגבי האנשים שמסתתרים מתחת למסכות. אמש (ראשון) התארחה בפאנל שופטת מאסטר שף מיכל אנסקי, שהסתכלה על הדברים מנקודת מבט רעננה והעלתה כמה ניחושים מפתיעים שהצליחו לבלבל גם אותנו. 

אנסקי ניחשה שמתחת לתחפושת הפלאפל מסתתר נעם טור, בן זוגה של חברתה הטובה קרן פלס, והצליחה לשכנע אפילו את משפחתה הקרובה של קרן. מבול של תגובות הציף את פלס, החל מקרובי משפחה ועד אמא שלה, שחשדו בבן זוגה של פלס כזה שמסתתר מתחת למסכה של הפלאפל. הדבר הצליח לערער אפילו אותה, והבוקר (שני) היא אף ניסתה להוציא ממנו הודאה. טור, שלא התרגש, הפגין את יכולות השירה שלו מול המצלמה, אבל האם זה הוא? ניתן לכם לשפוט בעצמכם. 

תגובות קרן פלס לפלאפל נעם טור (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של קרן פלס)
"למה מגיע לי כל הטוב הזה"? קרן פלס | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של קרן פלס
 
תגובות קרן פלס לפלאפל נעם טור (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של קרן פלס)
אפילו אמא שלה חושדת. | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של קרן פלס
 
תגובות קרן פלס לפלאפל נעם טור (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של קרן פלס)
"יכול להיות שהוא באמת הפלאפל והחריש. אין לדעת". קרן פלס מתחילה להתערער | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של קרן פלס
 

חוץ מהניחוש המפתיע על נעם טור, אנסקי גם ניחשה שמתחת לתחפושת החסידה מסתתרת מעיין אדם. אדם, שלא הצליחה להתאפק, הגיבה על כך בסטורי שלה, לצד וידאו מוזיקלי במיוחד שבו הפגינה את כישורי השירה שלה. ומה חשב על כך המנחה ניב רסקין? לא כדאי לכם לפספס את זה. 

חוץ מהניחוש של אנסקי, שמות נוספים עלו אתמול בהקשרו של הפלאפל. מייקל לואיס, ששמו לא עלה בפעם הראשונה, הפעם הגיב בסטורי באינסטגרם וכתב: "אכלתם לי את הפלאפל, זה לא אני". סטטיק ובן אל, גם אתם חושבים שהוא מנסה לבלבל אתכם? 

מייקל לואיס הפלאפל (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של מייקל לואיס)
האם הוא מנסה לבלבל אותנו? מייקל לואיס | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של מייקל לואיס

מצד שני, צדי צרפתי חשב שאריק זאבי הוא הפלאפל, וזה האחרון לא כתב יותר מדי, אבל לפחות אהב את התמונה שבחרו עבורו: "לפחות בחרו תמונה לא רעה". אריק, אתה לא תצליח לעבוד עלינו עם הנונשלנטיות שלך.

אריק זאבי הפלאפל (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אריק זאבי)
לפחות אהב את התמונה. זאבי | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אריק זאבי

אופירה אסייג חשבה שהשפירית היא דווקא שפיטה, הלא היא רותם שפי, שהעלתה סטורי עם התמונה שלה לצד השפירית והחזירה את השאלה לעוקבים שלה: "אתם חושבים?". לפי יכולות ההתחפשות שלך, אנחנו לא נתפלא אם את יושבת בפאנל בתור אופירה אסייג. 

שפיטה השפירית (צילום: מתוך עמוד האיסטגרם של שפיטה)
מתחמקת מתשובה? שפיטה | צילום: מתוך עמוד האיסטגרם של שפיטה

ואם במקרה פספסתם את ההשערות שעלו על החסידה, לפיהן עדן הראל היא זו שמסתתרת מתחת למסכה, קבלו את זה: הראל העלתה סטורי בו היא מצולמת לצד חסידה וכתבה: "אני וחברה קרובה". האם מסתתר לנו פה עוד רמז או שהיא סתם מנסה לשגע אותנו? כך או כך, אנחנו כבר מתים לגלות. 

עדן הראל (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של עדן הראל מנשה)
האם יש לנו פה עוד רמז? עדן הראל עם חסידה | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של עדן הראל מנשה