צילום וראיון: יובל גל

שבועיים עברו מאז החתונה המרגשת של קסניה טרנטול ובן זוגה, כרמי עמר, וקשה להוריד את מפלס ההתרגשות. עמרי בן נתן, שהיה מאורס לקסניה עד שנפרדו בשנת 2017, לא הגיע לחתונה המרגשת - אבל שלח נציגות מרשימה של בני משפחתו. תפסנו אותו על בצילומים לקמפיין חדש לחברת "אלפא", והוא סיפר לנו על היום המרגש של האקסית - מהצד שלו.

"הייתי בחו"ל עם המשפחה של בת הזוג שלי בזמן החתונה של קסניה, אבל אמא שלי ואבא שלי ואחי התאום וגיסתי היו בחתונה ונהנו", הוא סיפר לנו. "התקשרתי אליה לפני ואחרי, אנחנו חברים מאוד טובים. יש בנינו אהבה ענקית והייתי מאוד שמח בשמחתה. יש בנינו חברות טובה ואנחנו מדברים המון".

עמרי בן נתן, קסניה טרנטול (צילום: אור גפן)
אי שם. עמרי בן נתן וקסניה טרנטול | צילום: אור גפן

ומה לגבי בת הזוג החדשה?

"הכל מעולה. אני שומר על זה בבית ופחות מוציא את זה החוצה. אני משתף כי זה חלק מהחיים שלי, אבל למדתי מהרבה טעויות שהיו לי בדרך שכדאי לשמור הרבה אצלך ורק כשיש משהו להוציא. אם אני אתחתן אתם תדעו".

יש תכנונים?

"תכננתי כל כך הרבה תכניות. גם עם קסניה התארסנו ונפרדנו, היו לי הרבה תכניות ולמדתי שככל שאני מצהיר עליהן יותר אני מתאכזב יותר. אני נותן לחיים לקחת אותי לאן שהם רוצים, יש המון עשייה, הרבה עסקים מסביב, זה לא רק מערכות יחסים".

עמרי בן נתן והחברה, אפריל 2021 (צילום: מתוך האינסטגרם של מיכל הקטנה, מתוך instagram)
הכי יפים שיש. עמרי בן נתן והחברה החדשה | צילום: מתוך האינסטגרם של מיכל הקטנה, מתוך instagram

אתה גם דוד

"אני דוד לשבעה, ולאחרונה נולדו לי עוד שני אחיינים מאחי התאום. אני רבע אבא, זה עושה חשק, אבל תמיד היה לי חשק. תמיד הייתי בנוי לילדים אני ממשפחה חמה ומלוכדת ולימדו אותי שצריך ליהנות מהמוסד שנקרא נישואים".