לפעמים זה לטובה ולפעמים בא לרעתה, אבל בכל פעם שמתעורר דיון ציבורי, ליהיא גרינר היא בין הראשונות להביע את דעתה הנחרצת ברשתות החברתיות. ביום חמישי האחרון ואחרי שנספרו 45 הרוגים באסון הר מירון, גרינר פרסמה סדרת סטוריז בהם אמרה: "לא חייב ככה כמו סרדינים כולם, תראו מה עשיתם. כל הגברים החרדים האלו, מה זה? לא ראיתי חיות כאלה. רצחתם אנשים".

לא עבר זמן וגרינר חטפה אלפי תגובות קשות ומחקה את הסרטונים מהרשת. אחר כך גם הגיעה ההתנצלות המהולה בדמעות שפרסמה גרינר בסרטון. "לא לכלכתי על אף אחד, אתם עומדים על זה שאמרתי שזה כמו חיות, אמרתי את זה על הכמות של האנשים, על העומס, זה מה שעלה לי לראש, זה לא שהם ספציפית חיות", אמרה ובכתה. "אני מקבלת איומים, אנשים שולחים לי הודעות לווטסאפ האישי שלי, מתקשרים אלי אנשים זרים, זה לא חוקי".

זמן קצר אחרי שליהיא פרסמה את הסטוריז שגרמו לסערה ובהם הביעה את דעתה על האסון, בדקנו וראינו שיש לה 199 אלף עוקבים. במהלך סוף השבוע חלק גדול מהם החליטו לנטוש את העמוד שלה, וכעת היא מתהדרת ב-195K עוקבים. גרינר איבדה ב-48 שעות למעלה מ-5,000 עוקבים, וימים יגידו אם ההתנצלות הצליחה לגעת בליבם של אלו שנפגעו ממנה.

העוקבים של ליהיא גרינר. מאי 2021 (צילום: מתוך instagram)
לפני ואחרי. מספר העוקבים של ליהיא גרינר | צילום: מתוך instagram