יום לא פשוט במשפחת גרינברג: אחרי שרק הבוקר (ד') סיפרנו לכם על המשבר הזוגי החריף של אייל גולן ודניאל גרינברג, עוד בשורה לא קלה מגיעה מבית משפחת גרינברג - אחותה הגדולה של דניאל, קארין, נמצאה חיובית לנגיף הקורונה.

לפני מספר ימים קארין בילתה באירוע בתל אביב, ויממה לאחר מכן היא כבר החלה להרגיש לא טוב. קארין ניגשה לעשות בדיקת קורונה, ואז גילתה שהיא אכן נדבקה בנגיף. קארין ודניאל מנהלות קשר קרוב, ומשום שהשתיים נפגשו ממש בימים האחרונים, דניאל ובתה התינוקת, מיאל - נכנסו לבידוד.

קארין גרינברג בביקיני (צילום: פרטי)
נדבקה בקורונה. קארין גרינברג | צילום: פרטי

קארין נמצאת בבידוד בביתה בנפרד מילדיה כבר מאתמול, אז נודע לה שהיא חולה. על פי מקורבים יש לה תסמינים קלים של חולשה והתקררות, אבל בסך הכל היא חשה בטוב. 

כזכור, הבוקר נודע כי המשבר בין אייל גולן ודניאל גרינברג - מחריף. "במשך שנתיים דניאל סופגת התנהגות שלא מכבדת אישה ובטח לא אישה בהריון וכל מי שקרוב אליהם כבר שמע מהם על אפשרות של גירושים״, סיפר לנו חבר של השניים. "לא מדובר בהתנהגות הורמונלית של אישה שנמצאת בהריון מתקדם, כמו שלפעמים מנסים לטעון, אלא במשבר של ממש. אייל ודניאל לא מצליחים להעביר יום אחד זוגי בשקט והאווירה בבית ממש לא טובה. המאמצים של דניאל לארח את ילדיו וחבריו של אייל אצלם בבית לעיתים קרובות, עוזרים לפעמים אבל לא מעבר".