פחות מחודשיים עברו מאז הפרידה של עומרי שלום וירדן הראל, ונראה שהשניים כבר המשיכו הלאה. אחד מהצעדים שעשה עומרי הוא להתקעקע ולהצטלם בעירום, כשרק משקפי שמש לגופו. התמונה הזו, שעלתה לאינסטגרם של המקעקע אליאב אוזן, גררה הרבה ביקורות ואמירות קשות - אך עומרי לא נשאר חייב.

שעות ספורות אחרי, כשהוא כבר בבית עם התאומים גפן ולני, שלום החליט להתייחס לביקורות וכתב בסטורי נוקב: "התלבטתי רבות אם להתייחס לכל הנשמות הטובות שהגיבו ב"אהבה ובעדינות ופירגנו" לתמונה שהעלה אליאב אתמול, אז ככה: די החמיא לי האמת לקרוא את התגובות שלכם, מישהי חכמה כתבה לי שאנשים מגיבים בגועל כי הם מקנאים באנשים שיש להם אומץ לחיות את חייהם כפי שהם רוצים ולא מפחדים, והם עצמם חיים חיים אפורים ומשעממים ומוציאים את תסכולם בתגובות". 

עומרי שלום (צילום: מתוך האינסטגרם של עומרי שלום, instagram)
צילום: מתוך האינסטגרם של עומרי שלום, instagram

ועומרי המשיך: "אז לכל אלה שחושבים שאני איש דוחה או בושה של אבא כי חשפתי את גופי (למרות שבינינו לא רואים כלום), תעברו לסטורי הבא כי הוא מוקדש לכם. באמת שאני אומר בלב נקי ושלם שהתגובות שלכם אפילו לא הזיזו לי טיפה וכל המהות של הסטורי הזה הוא לעלות את התמונה הבאה, אז תהנו מהאומנות המטורפת ולילה טוב אהובים". 

עומרי שלום (צילום: מתוך האינסטגרם של עומרי שלום, instagram)
צילום: מתוך האינסטגרם של עומרי שלום, instagram

כזכור, עומרי רגיל להיות באור הזרקורים מאחר ולמעלה מעשרים שנה הוא היה בן הזוג של ירדן הראל, אך מעולם לא היה בפרונט בצורה רשמית וברורה. מאז הפרידה, נראה כי הוא הבין את כללי המשחק - וגם מעוניין להישאר בו.