כחלק ממכת הקורונה שהכתבה גם בchצה המקומית שלנו, שמחה גואטה נדבקה בנגיף. לעומת לא מעט נשים בגילה, גואטה נאלצה בסופו של דבר לבלות חודש שלם בבית - שם חוברה למכשירים שעזרו לה לנשום.

שבועות ספורים אחרי שהחלימה, גואטה הגיעה לצילומים עבור מותג "Bio oil" וקראה לאזרחים לצאת להתחסן, "אני חושבת שכל בנאדם צריך להתחסן. אישה בת 32 השאירה מאחוריה 4 יתומים, לכו תתחסנו ותצילו חיים בבקשה".

איך גילית שאת חולה?

"אמא שלי באה אליי אחרי שאבא שלי יחלה בקורונה ובאה לבידוד אצלי. היא יצאה שלילית. כנראה שזה דגר אצלה, התחלתי להרגיש לא טוב, עשיתי בדיקה. היא הדביקה אותי. הייתי חודש בבית, שבועיים חולה ממש קשה, חמצן, עד היום כשאני עולה כמה מדרגות ממש קשה לי".

שמחה גואטה (צילום: יחסי ציבור,  יח"צ)
התופעות לוואי נשארו איתה. שמחה החלימה מקורונה | צילום: יחסי ציבור, יח"צ

החלמת לחלוטין?

"החלמתי מקורונה אבל יש תופעות לוואי שנשארות אחרי ואני לא יודעת מתי הן הולכות. אבל כולי תקווה שזה ישתפר. אמא שלי בסדר, היא לקחה את זה הרבה יותר קל ממני".

תסכמי את השנה האחרונה עבורך.

"קרו המון דברים טובים בקורונה הזו, כי אם אנשים לא למדו בשנה הזו על עצמם, אז אוי ואבוי להם. תשמעי אני שלושה חודשים לבד, אבל אני מלאה בעצמי ובעשיה שלי כך שאני לא מרגישה את זה. נכון שאני אדם זוגי, אבל יש לי את עצמי ואני לא צריכה להיות בזוגיות בשביל להרגיש נאהבת".

שמחה גואטה (צילום: יחסי ציבור,  יח"צ)
לא צריכה זוגיות בשביל להרגיש נאהבת. גואטה | צילום: יחסי ציבור, יח"צ

יש משהו שהיית משנה בשנה האחרונה?

"אני חושבת שערבות הדדית. יש בזה משהו שפשוט צריכים קצת יותר לשים לב. אנחנו עסוקים בתוך עצמנו, אנשים היו בבית המון זמן, פתאום הכל מוזר, אין מגע. לי אישית זה מאוד חסר".

מה עם נעמה קסרי וליהיא גרינר?

"היום נעמה הסתמסה איתי בבוקר".

וליהיא? אחרי גולסטאריות?

"מה היא הייתה שם יום? 24 שעות? אין כאילו קשר. נעמה היא חברה וגם שכנה, אבל באנו לדבר על היום ועל יום הצילום".

שמחה גואטה (צילום: יחסי ציבור,  יח"צ)
אין קשר עם ליהיא גרינר | צילום: יחסי ציבור, יח"צ