נשים נאלצות לחוות הטרדות בלתי פוסקות, הן במציאות והן ברשתות החברתיות - וגם המפורסמות שבהן לא יוצאות מן הכלל. הראפרית איגי אזליה הדליפה השבוע הודעות פרטיות שקיבלה באינסטגרם, והתוכן שלהן הכה אותנו בתדהמה - וזה בלי קשר לכך שהן נכתבו על ידי ראפרים מפורסמים. 

אזליה שחררה לאחרונה את סינגל הקאמבק שלהSip It”, ולצורך קידומו החליטה לעורר הדים ברשת החברתית טיקטוק. היא העלתה סרטון, בליווי מוזיקלי של הסינגל החדש, שבו היא נראית רוקדת על רקע הודעות פרטיות שקיבלה באינסטגרם ממי שנראים כמו מעריצים. אלא שבין הצהרות ה״אני אוהב אותך״ הסתתרו גם הודעות תמימות פחות - למשל, הצעה לקבל 15,000 דולר במזומן, אם רק תסכים לנהל שיחה עם המעריץ.

View this post on Instagram

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic)

ההודעות האלו לא היו מדהימות אותנו כל כך לו היה מדובר במכתבי הערצה של אנשים מן השורה, אבל חשבונות האינסטגרם שמהם הן נשלחו הם בעלי וי כחול ומיליוני עוקבים - כלומר, מדובר בחשבונות של סלבריטאים. והסלבריטאים האלה לא נותנים למעמד שלהם למתן את הדיבור שלהם. ״אני רוצה לנשק את הבפנים של חור התחת שלך״, הכריזה הודעה אחת, מחשבון בעל 27 מיליון עוקבים. ״את צריכה את פו הדב, אני אוכל את הדבר הזה כמו צנצנת דבש״, נכתב באחרת. ושלישית הציעה: ״אני אשלם לך על הזמן שלך - 15 אלף רק כדי שתדברי איתי וננהל שיחה, בטלפון או כאן״. לזכותו של המעריץ הזה ייאמר שהוא פתח את ההודעה בנימה מכבדת יחסית: ״אני יודע שיש לך כסף ושזה לא מרגש אותך, אבל אני הזמן שלך יקר אז אני אשלם לך עליו״. 

בין המחזרים הרומנטיים האחרים היה אחד שהציע לאיגי נישואים, והצהיר שהוא ״יגן״ עליה טובה יותר מהאקס שלה, הראפר פלייבוי קארטי. ״משחק תפקידים של אבא חורג, מסאז׳, פסיכולוג, אני אהיה כל מה שתרצי שאני אהיה״, שורר. 

איגי התייחסה למחזריה בשיר החדש: ״ראפרים בטלפון שלי, בהודעות הפרטיות, מסרבים לשחרר״. לצד זה, השיר כולל גם התייחסויות רבות מאוד למין, ובוא נגיד שגם הקליפ לא משאיר הרבה מקום לדמיון. 

View this post on Instagram

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic)