רק לפני פחות מחודש סיפרנו לכם כי לירז אסייג, מי שהייתה בעברה ב"האח הגדול" ואף סיפקה פלרטוט מתמשך עם דייר בשם סמואל חגאי, החלה לנהל מערכת יחסים עם אישה. אסייג פרסמה תמונה רומנטית עם אותה בת זוג מסתורית וסירבה להגיב לפרטים כששאלנו אותה - אך כעת היא שופכת אור בנושא.

אתמול (שבת) עלתה ללייב בחשבון האינסטגרם שלה והחליטה לענות על כל השאלות בנושא. בימים אלה היא בזוגיות עם שחר וסיפרה כי מדובר בבן זוג ולא בבת זוג, שכן שחר נולד כאישה ובימים אלה עובר שינוי מגדרי מנקבה לזכר. "המשפחה שלי מקבלת את זה באהבה", סיפרה לירז. "שחר לא היה נשוי מעולם, הוא היה בזוגיות עם אישה והם הביאו לעולם ילדים, אבל הוא לא רצה מעולם להינשא לאף בת זוג שהייתה לו".

לירז אסייג בתמונה זוגית עם אישה. מרץ 2020
מאושרים. לירז ושחר | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של לירז אסייג

"יש לי מספרת כלבים ניידת", סיפר שחר לגולשים ששאלו מה הוא עושה בחייו. "ראיתי את לירז בהאח הגדול והתאהבתי, ביקשתי מחברה שתזמין אותך אליי הביתה. בגדול זה היה בשביל חברות נטו - אבל שם הכל התחיל", סיפר על לירז. "נולדתי כאישה ועכשיו אני הופך להיות גבר", הוסיף.

"עוד לא עשיתי ניתוח מלא, זה רק תחילת התהליך", הוסיפה לירז. "הוא כרגע לוקח רק טסטוסטרון, זה יגיע, כל דבר בעתו ובזמנו".

בנוסף חשף שחר בלייב כי האישה שמקועקעת על הזרוע שלו היא קים לבנגרונד ז"ל שנרצחה לפני קצת יותר משנה בפיגוע אכזרי במפעל בברקן והותירה מאחוריה בעל וילד. שחר סיפר כי קים זו אחותו וזמן קצר לאחר הפיגוע החליט לקעקע את פניה על הזרוע.

קים לבנגרונד ז
קים לבנגרונד ז"ל, אחות של שחר | צילום: חדשות

View this post on Instagram

מכירים את זה , כשבטעות נושכים את הלשון, ונבהלים..? וואו איך זה כואב . ואותה נשיכה במתכוון ,כבר לא כזו כואבת ואפילו בכלל.... ככה זה עם כוונה ככה זה בחיים אנחנו יכולים להתכוון ולהיות מוכנים (ברמת המוכנות הנפשית והמנטלית) לכל שיגיע ... אם נהיה במצב תודעתי של אני יכולה על הכל אין דבר שיעצור אותי אין משהו או מישהו שימנע ממני את מה שאני רוצה . אם אני אכוון את עצמי אני אהיה מוכנה לנצח הכל . במיוחד בתקופה הזו שבאה לנו ללא הכנה מוקדמת ונשכה אותנו בבהלה הביאה איתה הרבה התמודדויות אבל הכל קטן עלינו יצאנו ממצרים לא נצא מהקורונה???? חג שמח אהבות שלי אנחנו יחד תמיד זה העם היחידי ששרד וישרוד לעד יש לנו אהבת האדם ויש לנו ערבות הדדית הכי חזקה בעולם . אוהבת אתכם ושולחת לכם איחולי בריאות צחוק ואהבה . אהבת חינם . צילום @ilanbesor

A post shared by L I R A Z . A S A Y A G (@liraz.asayag) on