תחקיר "המתחזים" ששודר אמש סגר מרדף של 20 שנים אחר דרור גלר, מתחזה סדרתי שעשק עשרות קורבנות בסכומי עתק. גלר, עבריין מורשע, שנחשף לראשונה בשנת 2002 בתכנית "כלבוטק", התחזה במהלך השנים ליועץ השקעות, ובמקום לסייע במצוקה הכלכלית של הפונים אליו הכניס אותם לבור כלכלי עמוק. יחד עם מערכת "המתחזים", אתגר התחקה אחר עקבותיו ובמרדף אל מול המצלמות דרש לקבל תשובות.

גלר לא נשאר אדיש לשידור התחקיר, ושלח לאתגר הודעות בעלות תוכן בוטה וגידופים. "אתגר היקר אני מזמין אותך למ**ץ [...] יכול לשלוח משטרה [...] שבוע מהיום בערב אנשים לא יזכור אותי", "אם הבאת את רפי גינת כנראה שאין לך כלום רציני עלי למעט סכסוך עסקי [...] אתה עלוב נפש ומתוסכל, חבל המשטרה לא חוקרת אותי". 

למרות הדברים הקשים, גלר לא חוזר בו מההודעות הקשות. "איזה הודעות שלחתי לו, מה? שהוא הומו? הוא הומו", הוא אומר בשיחה עם mako, "שהוא לא אמיתי? הוא לא אמיתי. כן, אני עומד על דעתי. בוא נראה אם אני אקפוץ עלייך עם שבעה צלמים, מה תעשי בדיוק. כל אלה שטוענים כלפיי שיוכיחו שלקחתי ועשיתי, שיראו, לא חוכמה לדבר. הוא (חיים אתגר - ו.פ) לא נותן זכות שימוע, לדבר ולהשמיע".

תגובתו של גלר לשידור התחקיר אמש: "אם התחקיר שלך היה רציני, היית מזמין אותי לעימות עם הלקוחות. כולם לקחו ממני כסף בערימות אבל כשצריך להחזיר – עולות טענות על זיופים. אתה איש שומר חוק אבל מציג בכול התחקירים שלך צד אחד של המטבע. אני יכול לסתור הכול ולהוכיח אחרת, פשוט אין עם מי לדבר. לתשומת ליבך: אני לא מוטרד מהתחקיר, הכול בסדר".