מעקב אחר ההתנהלות של הסלבס ברשתות החברתיות היא אחת מהדרכים של כולנו לדעת מה קורה בחיים שלהם. אחרי שאייל גולן הסיר עוקב מאופירה אסייג והסתכסך איתה, ציפי רפאלי החליטה גם היא לנקוט באותה השיטה ולעקוב רק אחרי הקרובים ביותר.

בעמוד האינסטגרם שלה ציפי עקבה רק אחרי המעגל הראשון. און, דור ובר רפאלי ילדיה, רומי פרנקל המיוצגת שלה, עדן פינס בת הזוג של דור, בעלה רפי (שהתווסף לא מזמן), ועמוד האינסטגרם של "קרולינה למקה ברלין". אך לפני שבועות אחדים היא התחילה לעקוב גם אחרי היילי סטיינפלד, שעל פי הדיווחים, היא בת הזוג של בנה הצעיר און.

View this post on Instagram

A post shared by hailee steinfeld (@haileesteinfeld) on

מאחר ומדובר בחבורה אקסקולוסיבית של שמונה אנשים בלבד אחריהם ציפי עוקבת, עוקביה של רפאלי (ויש 105 אלף כאלה) לא יכלו להתעלם מהעובדה שכעת הרשימה הצטמצמה לשבעה. ניחשתם נכון, ציפי רפאלי הסירה עוקב מהיילי סטיינפלד.

לא ברור מה ניתן להסיק מהעובדה הזו על מערכת היחסים החשאית של סטיינפלד ורפאלי מכיוון שהם מלכתחילה ובכוונת תחילה לא עקבו אחד אחרי השניה, אבל שכל אחד יעשה את החושבים שלו.

View this post on Instagram

A post shared by ANNA ZAK (@annazak12) on

כזכור, בימים האחרונים התעוררה דרמה קלה כשאון ואנה זק הצטלמו בנשיקה לוהטת לכבוד הקליפ החדש שלה, ואחרי שכולנו ראינו את אותה הנשיקה, היא צונזרה בגרסה הסופית של הקליפ. קשה שלא לחשוב שיש קשר בין הנשיקה ובין המערכת יחסים של בני הזוג הצעירים ולראות בהסרת העוקב הכרזה על המעגל הקרוב המשתנה של רפאלי האם.

View this post on Instagram

A post shared by On Refaeli (@onrefaeli) on

 

מציפי רפאלי טרם התקבלה תגובה.  

 

View this post on Instagram

אמאלה !!!! אתם מטורפים אנחנו מקום 3 בסרטונים החמים הסינגל 10 שעות באוויר אין כמוכם בעולם !❤️ אני אוהבת כל אחד ואחת מכם !!!!! ואתם לגמרי הכוח שלי זה הזמן להמשיך לתת בראש להמשיך לטפס למעלה למעלה אם לא ... נקבל בלוק #לאאיטונגלאקונה

A post shared by ANNA ZAK (@annazak12) on