גם בלי בן אל, בשנים האחרונות סטטיק הוא אחד הכוכבים הכי גדולים בסביבה, וכיאה לכוכב בסדר גודל כזה, הוא גם תמיד מוקף בכוכבים הגדולים שהפכו עם הזמן לחברים הקרובים שלו. מאחר ואנחנו מכירים פחות או יותר את רשימת החברים של סטטיק - הופתענו מאוד כשראינו תמונות מבילוי משותף שלו ושל ארוסתו, יחד עם כמה מהזוגות של "חתונה ממבט ראשון".

החבורה החדשה של סטטיק, פברואר 2020
החבורה החדשה, שרונה ויניב, שירי ולירן, סטטיק ושרית ויוגב ותום. | צילום: צילום פרטי

אתמול, בארוחת ערב נוצצת באחת מהמסעדות המוכרות שבקריית ביאליק הצפונית, ישבו סביב שולחן אחד שמשך לא מעט תשומת לב: סטטיק, שרית פולק הארוסה, יוגב אלקיים וזוגתו תום בן מנשה, שירי קופפרברג ולירן לוי וגם שרונה מרלין ובן הזוג יניב.

View this post on Instagram

A post shared by sharona merlin | שרונה מרלין (@sharonamerlin) on

אז אם גם אתם, כמונו, תוהים מה הדיבור עם החבורה הזאת - תנו לנו לספר להם שהקשר התחיל כשפולק פגשה את אלקיים ובת הזוג באירוע מתוקשר ובין השלושה נוצר חיבור טוב, שנגמר בעוגה לשבת מעשה ידיה של פולק שנשלחה לזוג כפינוק.

View this post on Instagram

A post shared by Tom Benmenashe (@tombenmenashe) on

החיבור התחיל שם, אבל הקשר הלך והתחזק ופולק בילתה כבר מספר פעמים עם אלקיים, בת הזוג ושאר החברים. אמש בפעם הראשונה, הם יצאו לדאבל דייט עם סטטיק. אבל במהרה ערב הדאבל דייט המוצלח עבר לבילוי נרחב יותר כשאלקיים הזמין את חבריו הטובים שירי ולירן ושרונה ויניב. על פי הסובבים, שהבירו כמה שמח היה שם, זה בהחלט לא הולך להיות המפגש האחרון.

View this post on Instagram

A post shared by סטטיק / Static (@staticofficial) on