בחודש אפריל בשנה שעברה סיפרנו לכם על אירוע אלים קשה במיוחד, בו היו מעורבים טום קשתי ואחיו, אלימלך. השניים תועדו כשהם תוקפים באלימות מאבטח קשיש בבניין הסיטי ברמת גן, ונגד השניים הוגש כתב אישום בנובמבר של אותה השנה. הסרטון המדובר הפך לויראלי והסיפור הסעיר את המדינה כולה, והשבוע עלה שוב לכותרות כאשר אלימלך נכנסת לבית "האח הגדול" - רגע לפני תחילת המשפט בעניין התקיפה האלימה שתועדה.

אתמול (ב') דנית גרינברג שיתפה את התיעוד של העימות האלים, הביעה זעזוע עמוק מהתכנים הקשים בסרטון, ולא חסכה במילים קשות: "אני לא מעלה דברים כאלה לסטורי, אבל איך הפקת האח הגדול מרש לעצמה להכניס דייר אלים?", היא שאלה את 265 אלף העוקבים שלה. "אם הוא ירים יד על אישה? אני עם דמעות בעיניים... אלימות מזעזעת על בנאדם מבוגר, חלש, שקוף, שיכול להיות סבא שלכם".

טום קשתי, שעוקב אחרי דנית באינסטגרם ואפילו הגיע לאירוע החתונה שלה ושל אליאב אוזן לפני מספר שנים, לא נשאר חייב - והגיב על הדברים שדנית אמרה. טום כתב לדנית באופן אישי בעמוד האינסטגרם דברים קשים, וכנראה חשב שאיש לא יראה אותם מלבדה - אבל היא החליטה לפרסם את ההודעות הקשות ואת הדברים המכוערים שכתב לה.

"תשתי מים ותירגעי", הוא הטיח בה. "אני מבין שממש משעמם לך. לא פלא זרק אותך בעלך, מסכנה, רודפת פרסום, משועממת ולא קשורה. לחשוב ששמתי לכם מעטפה של אלפיים שקל (באירוע החתונה עם אליאב, י.ה). לפחות מפאת הכבוד תבואי ותשאלי אותי מה קרה, לפני כל השעמום הכבד והבדידות שכנראה את עוברת. בחורה מסכנה שעוד מעט תקבל בעיטה מהחבר החדש שלה. בלתי נסבלת ויאללה תפרסמי גם את זה, יא מתוסכלת".

טום קשתי תוקף את דנית גרינברג (צילום: instagram)
טום קשתי תוקף את דנית גרינברג | צילום: instagram

ממשרד יחסי הציבור של דנית גרינברג נמסר: "דנית גרינברג לא יכלה להישאר אדישה לסרטון המזעזע של אלימלך קשתי ואחיו טום קשתי אשר תוקפים באלימות אדם מבוגר, גרינברג מגנה כל אלימות, ביחוד כלפי קשישים ותמשיך לפעול למיגור התופעה באמצעים העומדים לרשותה. הפקת האח הגדול צריכה לעשות חשבון נפש מהותי כאשר היא מכניסה אדם שנמצא בהליך פלילי חמור לתוכנית ראליטי. בהקשר לטום קשתי נמליץ לו להביע חרטה עמוקה למעשיו בבית המשפט ולהתנדב בבתי אבות".

 

טום קשתי מסר בתגובה: "דנית חברה שלי לכל דבר, צילמנו קמפיינים יחד, הייתי גם בחתונה שלה ושל אליאב. עברתי איתה קצת דברים בחיים. להפוך להיות שופטת פתאום ובלי לדבר איתי לפני ולכתוב דברים שפוגעים בי ובאחי זה לא לעניין. דיברתי מדם לבי ובלהט הרגע, אם פגעתי בדנית - אני מתנצל".