זוכרים שסיפרנו לכם לפני שנה שדניאל גרינברג ורוסלנה רודינה חולקות אקס נוסף מלבד אייל גולן? לפני מספר שנים ניהלה גרינברג מערכת יחסים עם אסי אדרי, מי שהיה בזוגיות גם עם רוסלנה רודינה בכבודה ובעצמה. השנים עברו, דניאל ואסי נפרדו ומאז היא הספיקה להיכנס אל בית "האח הגדול", להתאהב באייל גולן ובסוף השבוע האחרון השניים נישאו ימים ספורים אחרי שהכריזו על הריון ראשון.

שעות ספורות אחרי החתונה של דניאל ואייל, שלמעלה מאלף ממוזמניה קיבלו הודעה על ביטול המסיבה בעקבות הנחיות משרד הבריאות הנוגעות לנגיף הקורונה, דניאל כתבה ברכה לאייל בחשבון האינסטגרם שלה - וריגשה במיוחד. "החצי שמשלים אותי, האהבה הכי גדולה שלי, מודה לה׳ שהכניס לי אותך לחיים ותודה לך בעלי שהפכת אותי לאישה המאושרת עלי האדמות... אני אוהבת אותך יותר מאתמול ,פחות ממחר ואין ספק שאני שלך מכאן ועד הנצח".

את המשפט היפה "אני אוהבת אותך יותר מאתמול ופחות ממחר", זכרו גולשי קבוצת הפייסבוק שלנו "עובדות לא חשובות על סלבס", מברכה שכתבה גרינברג כבר בעבר לאקס שלה, אסי. אנחנו לא בטוחים אם היא אפילו זכרה או ידעה את זה, אבל אנחנו תמיד כאן כדי לשים לב להכל ולהזכיר. אוהבים אתכם יותר מאתמול ופחות ממחר.

דניאל גרינברג ברכה לאסי
אופסי. הברכה שכבתה דניאל לאסי | צילום: instagram, צילום מסך

אייל גולן ודניאל גרינברג, חתונה
צילום: אביב חופי