ביום שבת האחרון התבשרנו כי בבית החולים "קפלן" שבעיר רחובות, נולדה בתם הראשונה של דניאל גרינברג ואייל גולן ולה שם מעניין במיוחד: מיאל גולן. שמה מורכב מאותיות שמות ילדיו הגדולים יותר של אייל, יאן, שאמו היא רוסלנה רודינה וליאם ואלין, ילדיה של אילנית לוי. רגעים ספורים אחרי שילדה, גרינברג חלקה עם עוקביה תמונה שלה מחדר הלידה ולמרבה ההפתעה, זכתה לביקורות מצד נשים שטענו כי היא יוצרת "מודל יופי בלתי אפשרי".

בתגובה לאותן הטענות, גרינברג העלתה אתמול סטורי לעמוד האינסטגרם שלה וכתבה לעוקבים ולעוקבות שלה כך: "סליחה מכל הנשים הזועמות בתיוגים ובפוסטים על כך שלא התנפח לי האף או לא יצאו לי חצ'קונים בפנים בגלל ההורמונים, סליחה שלא עליתי 30 קילו וסליחה שלא נראתי מוזנחת לפני הלידה ואחריה". גם גולן מצדו הגיב להאשמות מצד הנשים וקרא: "אולי במקום לצאת על דניאל, תנסו גם אתן להיראות מדהים".

באותו "סשן" שיתופים אליו גרינברג נכנסה, היא חלקה גם תמונות וסרטונים שמתעדים רגעים אינטימיים ומרגשים מחדר הלידה. גרינברג התחילה את התיעוד האינטנסיבי ערב לפני הלידה, כשהיא מצלמת את עצמה עם הבטן הבשלה בבית החדש והמשותף אליו אייל והיא עברו בחודש האחרון וכתבה: "יום לפני, ערב עם חברים - מרגישה שמחר זה היום".

אייל גולן דניאל גרינברג ומיאל (צילום: instagram)
הרגע שיצאו לביתם. אייל גולן, דניאל גרינברג ומיאל הקטנה | צילום: instagram

משם המשיכה דניאל יחד עם אחותה, קארין גרינברג, לחדר הלידה בבית החולים "קפלן" ושיתפה: "חשש לירידת מים, אחותי הייתה איתי מהרגע הראשון", אחר כך סיפרה על הניסיון לזירוז ללא אפידורל וכתבה כי בקבוצה של החברות שלה, צחקו עליה שהיא עלולה להגיע לחדר הלידה עם פן, אך בסופו של דבר, הרעמה המוכרת הייתה זו שליוותה אותה בתהליך.

אחר כך גרינברג שיתפה את שלבי הפתיחה, את העובדה שביקשה להביא לה ארטיק קרח לחדר הלידה, את הריקודים והשירים יחד עם קארין ואת התמיכה שקיבלה מאייל. באחד מהסרטונים שהעלתה, המיילדת שלה נשמעת מדרבנת אותה ללדת, ומיד אחר כך גרינברג צירפה את התמונה עם מיאל ואת הרגע ששוחררו לביתן. כעת אפשר להניח שהשתיים נחות ונקווה שעדיין עם פיג'מות תואמות.

היולדות נגד התמונה של דניאל גרינברג   (צילום: מתוך "חי בלילה", קשת 12)
דניאל ומיאל, רגעים ספורים אחרי הלידה. מזל טוב! | צילום: מתוך "חי בלילה", קשת 12