חודש וחצי אחרי הבשורה הקשה על פרידתם של הפאוור קאפל יוצא "האח הגדול", אביחי אוחנה ומעיין אשכנזי, אשכנזי הכירה את הכדורגלן שלומי אזולאי, חודש וחצי אחרי מעריצים וגופי תקשורת כבר עלו על הקשר החדש שאשכנזי מנהלת איתו - רק שמצידה נתקלנו בהמון הכחשות וטענות על קשר ידידותי בלבד.

אחר כך גם הגיעה הפרידה (בדמות הסרת העוקב) שגם היא לא בדיוק אושרה על ידי אשכנזי ואזולאי, שביקשו לשמור לעצמה את מערכת היחסים הרומנטית. כעת, כשהשניים חזרו זה לזרועות זו, בשיחה עם mako סלבס, מעיין מודה לראשונה על הקשר שהשניים מנהלים וכך היא מספרת: "שלומי בחור מדהים והאמת שכיף לנו יחד. כרגע אנחנו לא ממהרים להכנס להגדרות זו תקופה שאני לומדת להכיר את עצמי מחדש".

"תכף אני טסה לקראת משהו חדש בחיים שלי", סיפרה מעיין והתכוונה כמובן לעונה החדשה של "הישרדות", שתתחיל להצטלם בקרוב, "אני מתרכזת כרגע בדבר הגדול הזה ופחות בהגדרות. באמת שזאת האמת, לא מכחישה שאנחנו מבלים המון ביחד".

_OBJ

הסובבים לאשכנזי מספרים לנו מה עומד מאחורי ההחלטה לא להגדיר את היחסים, למרות הבילויים המשותפים הרבים, וחושפים כי אכן יש קשר לריאליטי הבא בו מעיין תככב. "הם לא יוצאים עם זה באופן רשמי כי תכף מעיין עושה 'הישרדות' והיא רוצה להגיע לצילומים רווקה ולהשאיר את הכל פתוח ובלי מחויביות בארץ".

_OBJ