ארבעה ימים אחרי שזיני השיק את הבלוג החדש שלו "מחשב מסלול מחדש", בו בפרק הראשון "התחלה חדשה! למה נפרדנו...." הרבה לדבר על האקסית הטרייה והשותפה לשעבר, טיילור מלכוב, מקורבים סיפרו לנו כי טיי ממש לא מרוצה מהשימוש שנעשה בשמה, וכעת היא החליטה לפעול.

שבועיים אחרי שסיפרנו לכם על הכעס של טיי כלפי בן זוגה לשעבר בטענה שהוא משתמש בשמה כדי לקדם את עצמו מקצועית גם אחרי הפרידה, הסכסוך בין השניים עולה שלב וטיילור מלכוב שלחה מכתב התראה לבן זיני בטענה שהוא פוגע בפרטיות שלה.

עורכי הדין גיא אופיר ורועי בן דוד המייצגים את טיילור, מציינים במכתב, המתייחס לוולוג החדש של זיני שנמכר לאחרונה, כי זיני לא מפסיק להתייחס לדברים שקרו בינו לבין טיילור ולחשוף שיחות אינטמיות ביניהם.

טיילור מלכוב
לא אוהבת את השימוש שנעשה בשמה. טיילור מלכוב | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של טיילור מלכוב

לטענתם, זיני מכר את הבלוג שלו לשידור ב"ערוץ הילדים" ומתפרנס על חשבונה ועל שמה של טיילור ללא הסכמתה. הדרישה שלהם היא להוריד את הוולוג מהרשת ולבטל את שידורו העתידי. כמו כן, עורכי הדין דורשים מזיני להציג את רווחיו.

עו"ד גיא אופיר, מטעמה של מלכוב מסר:

"לא נשארה לטיילור ברירה, זה הדבר האחרון שרצתה, היא פנתה אישית לבן בבקשה להוריד ולכבד את מקומה, פנתה למנהלת התוכן ועוד גורמים ואמרה את דברה בנושא. בן זיני בחר לסרב בהתרסה לכל בקשותיה, וכעת אין מנוס מנקיטת הליכים משפטיים נגדו".

מטעמו של בן זיני טרם התקבלה תגובה עד פרסום הידיעה.