לא מעט מפורסמות, ביניהן גם כוכבות ריאליטי ודוגמניות, הכריזו השנה על הקמת ליין איפור משלהן. בסוף השבוע האחרון זוכת "האח הגדול" תקוה גדעון הצטרפה גם היא. גדעון סיפרה קבל עם ואינסטגרם על המותג החדש שלה כשתכתבה: "מי שמכיר אותי יודע שהתשוקה שלי לאיפור היא יותר גדולה מהאהבה שלי לשוקולד... ביום העצמאות הייתי אמורה להשיק את החלום שלי. מותג איפור משלי. שמענה לכהות עור הוא הפרונט של המותג".

בזמן שהתגובות היו דווקא מאוד מפרגנות ומרימות, לנו נודע כי היו גם לא מעט פרצופים מופתעים אחרי ההכרזה של גדעון, מפני שטהוניה רובל, שזכתה גם היא בגמר "האח הגדול", עובדת כבר מספר חודשים על ליין איפור לכהות עור ותשיק את המוצרים שלה כבר בתחילת החודש הבא.

תקוה גדעון, 2020 (צילום: אינסטגרם - tikvagidon)
תקוה גדעון, 2020 | צילום: אינסטגרם - tikvagidon

בסביבתה של טהוניה די הופתעו מהפוסט של תקוה. "טהוניה עובדת על המוצרים שלה כבר קרוב לשנה והטיימינג של הפוסט, במקביל לרגע שטהוניה משיקה את המוצרים שלה, תמוה בעייני כולם שם. טהוניה מאמינה שיש מקום לכולם ולא באמת מפריע לה שתקווה תוציא ליין כזה גם, פשוט הדרך והזמן שבו בחרה לפרסם, כשעוד אין לתקוה מוצר מוכן ורגע לפני שהשער של 'לאישה' בכיכובה של טהוניה יצא, הרגיש מוזר מאוד לכל העוסקים במלאכה".

 

טהוניה רובל בהליכי גירושים (צילום: מתוך "חשיפה", קשת 12)
"עשיתי הכל כדי להציל את הבית הזה" | צילום: מתוך "חשיפה", קשת 12

טהוניה רובל מסרה בתגובה: "עצם זה שיש עוד נשים שמרגישות כמוני את המחסור במענה לנשים כהות עור מראה על הוואקום שקיים סביב הנושא. אני מאמינה שיש מקום לכולנו להצליח וככל שנחזק זו את זו נגיע גבוה יותר ורחוק יותר. ואולי רק ככה ננצח את האפליה שיש בתחום האיפור".
 
מתקוה גדעון נמסר בתגובה: "אני עובדת על המותג שלי במהלך השנה האחרונה. זאת גם הסיבה שדחיתי הצעות לקמפיינים או שת״פים שקיבלתי בתחום הקוסמטיקה. יש מקום לכולן. אני מפרגנת לטהוניה מכל הלב ומאחלת לה המון בהצלחה. התבאסתי מאוד שזה לא יצא ביום העצמאות כמו שתכננתי - אבל אני באמת מאמינה שכל עכבה לטובה".