רק אתמול סיפרנו לכם בעמוד האינסטגרם שלנו על המחווה שהמעריצים המושבעים של אייל גולן ארגנו לכבודו - שלט עצום שנתלה על פרויקט הבניה שנשקף מחלונו הפרטי של הזמר. על השלט התנוססה תמונה ענקית שלו ונכתב: ״אייל גולן, עם ישראל אומר לך תודה על השמחה בימים הקשים״.

גולן התרגש במיוחד, ורגעים ספורים אחרי שנתקל באותו השלט, כבר העלה פוסט תודה בעמוד האינסטגרם שלו. כך הוא כתב: ״התרגשתי מאוד לפתוח את היום עם השלט הענק שנתלה מול חלון ביתי. זה לא מובן מאליו וזו מחווה מיוחדת שנגעה מאוד לליבי. אני עושה את ההופעות לייב מסלון ביתי באהבה גדולה ומתוך אמונה שמוזיקה יכולה לשמח, לשנות ולהשפיע על כולנו״.

View this post on Instagram

התרגשתי מאוד לפתוח את היום עם השלט הענק שנתלה מול חלון ביתי, זה לא מובן מאליו וזו מחווה מיוחדת שנגעה מאוד לליבי. אני עושה את הופעות הלייב מסלון ביתי באהבה גדולה ומתוך אמונה שמוזיקה יכולה לשמח, לשנות ולהשפיע על כולנו, בטח בימים לא פשוטים אלה. אני מודה על המחווה המדהימה והמרגשת הזו ומאחל לכל עם ישראל בריאות לפני הכל, שמחה ואושר! תודה מיוחדת לחן קריטי על היוזמה מחכה לכם הערב LIVE ב-22:00 עם משה פרץ אצלי בסלון ♥️

A post shared by Eyal Golan (@eyalgolan1) on

אך לא הכל ורוד מאחורי הסיפור המרגש. מסתבר שאותו מבנה עליו נתלה השלט, הוא פרויקט בבניה ששייך לקבלן פרטי. על פי מקורבים, מי שאחראי למחווה פרץ למקום בלילה, ללא הסכמה של בעלי המקום וללא תיאום וברגעים אלה נבדקת האופציה של הגשת תלונה במשטרה.

עוד מספרים כי פרנסתו של הקבלן נפגעה, שכן השלט כיסה את מספר הטלפון של המשווק. גם סכנת חיים נשקפה לאחראיים לדבר ובפוסט בפייסבוק שמשרד הקבלן עומד מאחוריו נכתב כך: ״גם ללא מעשי שטות, יש מספיק בעיות לענף הבניה בימים אלה. אנשים חסרי מודעות ואחריות נכנסים לאתר בניה וללא כל תיאום בטיחוני מסכנים את עצמם ואת העובדים. מזל שלא הייתה רוח אחרת השלט היה מעיף את הפיגומים. אנו שוקלים להגיש תלונה במשטרה על התפרצות וסיכון בטיחותי״.

המחווה לאייל גולן
צילום: פייסבוק

מליאם הפקות נמסר:
״אייל גולן מודה על האהבה הגדולה ועל המחווה מרגשת ומאחל לכל בית ישראל שבת שלום וחג שמח״.