צילום וידאו וראיון: רומי גיאור

שירי קופפרברג ולירן לוי, הזוג הכי מדובר מהעונה השניה של "חתונה ממבט ראשון", הצליחו לחזור לכותרות אחרי פרידה סוערת וקאמבק מדובר במיוחד. אחרי ששמרו זאת יחסית מתחת לרדאר, שירי ולירן הגיעו לאירוע של וודקה "גרייגוס" שהשיקה סדרת רשת חדשה בהשתתפות לא מעט כוכבים - והם דיברו פתוח על הכל.

שירי ולירן, אירוע גרייגוס 2020 (צילום: אביב חופי)
יש גם גרייגוס בחינם. שירי ולירן באירוע | צילום: אביב חופי

"זו שאלה מעולה למה נפרדנו", אמרה שירי כששאלנו אותה בראיון על סיבת הפרידה. "כולם רוצים לדעת את הסיבות, גם אנחנו היינו רוצים לדעת את הסיבות", ענה לירן. "כנראה שאין, פשוט נפרדנו וחזרנו".

מה קרה?

שירי: "קרה, אבל תוקן".

מתי התחיל תהליך הקאמבק? איך זה קרה?

שירי: "האמת שכבר בערך לפני חודשיים, לקחנו את הזמן לעצמנו. ירדנו למחתרת כי היינו צריכים לבדוק את עצמנו בשקט בלי כל התקשורת מסביב, בלי כל הבלגן והרעש וההתערבות של כולם. אז לפני בערך חודשיים, קצת יותר".

לירן: "ראינו שיש רכבת שדוהרת מבחינת התקשורת שנכנסה לנו לזוגיות ורגע רצינו להתנתק מזה ועוד פעם להשקיע חזרה ולחזור לנקודה שזה רק היינו אנחנו עם עצמנו - וזה מה שעשינו. לקחנו שניה אחת צעד אחורה והצלחנו לחזור להתחלה, לפני שידור התכנית. אלה היו החודשים הכי יפים שלנו".

שירי ולירן, אירוע גרייגוס 2020 (צילום: אביב חופי)
"היינו צריכים זמן לעצמנו" | צילום: אביב חופי

חזרתם לגור ביחד? אפשר לצפות לחתונה?

לירן: "כן, חזרנו לגור ביחד".

שירי: "את מצפה לחתונה? את רוצה שנזמין אותך? טוב לדעת".

למה הכחשתם את השמועות על הקאמבק?

שירי: "רצינו שקט לעצמנו ולהיות מתחת לרדאר ולהיות בזוגיות שלנו לבד, בשקט. הרגשנו שאנחנו צריכים את זה".

מצד אחד אתם רוצים את השקט והפרטיות, אבל מצד שני אתם כן נהנים מהחשיפה והתקשורת ותשומת הלב. מגיעים לאירועים, מקבלים מתנות...

לירן: "זה נכון, אבל אנחנו רוצים לעשות את זה בקצב שלנו. כל עוד אנחנו נכתיב את הקצב ונגיד מתי זה מתאים לנו, אז ככה נעשה. אם נרצה את הפרטיות אז רגע נסתגר בדירה המדהימה שלנו ונקבל אותה".

אז למעשה הגעתם לאירוע וחשפתם את הקאמבק לראשונה כי שילמו לכם להגיע?

לירן: "הם הבטיחו שתהיה הרבה שתייה בחינם. אנחנו בעד המשקה הזה באופן כללי".

שירי: "מה זאת אומרת שילמו לנו? אנחנו כבר חשפנו את הזוגיות באינסטגרם שלנו, אני לא יודעת אם את עוקבת אז כבר חשפנו את זה. לפני כן זה עלה אצל כמה חברים בסטורי, אז זה כבר נחשף. אנחנו פה כי כיף לנו והזמינו אותנו ואנחנו אוהבים גרייגוס".

לירן: "עכשיו יותר כיף לנו לצאת לאירועים ביחד, כי אנחנו נהנים להיות אחד עם השניה, אחרי חודשיים שהיינו בבית".

שירי ולירן, אירוע גרייגוס 2020 (צילום: אביב חופי)
מתקמבקים ונהנים | צילום: אביב חופי