בימים אלה עובר עוזי אזולאי גירושים לא פשוטים מהזמרת מאיה בוסקילה. אחרי לא מעט עליות ומורדות במערכת היחסים של השניים, הם נפרדו בקול צורם. "במשך שלוש שנים מימנתי את חייה הראוותניים במאות אלפי שקלים. מגורים במגדלי פאר, כולל שכר דירה, כלכלה, עשר חופשות בחו"ל, רכישת בגדים, מימון חוגים לבנה לני וכל הוצאות הבית. בתקופה הקורונה כשלא היו לה הופעות ומקורות הכנסה, סייעתי לה מכספי", סיפר אזולאי ומקורבים לו בשבוע האחרון ל-mako ואילו בוסקילה הגיבה באמצעות עורכי דינה: "את כל טענותינו נפרוש במסגרת המתאימה ולא בכלי התקשורת".

אתמול (שבת) אזולאי נאלץ להתמודד עם דרמה נוספת ובשעות הצהריים קיבל מבול של הודעות וטלפונים מחברים קרובים, זאת לאחר שעמוד המתחזה לאתר חדשות גדול שיתף תמונה שלו ושל מאיה וציין כי הוא נפטר כתוצאה ממנת יתר של שימוש בסמים

עוזי אזולאי מחוץ לתחנת המשטרה לאחר הגשת התלונה
עוזי אזולאי מחוץ לתחנת המשטרה לאחר הגשת התלונה

"לא ידעתי שהפיצו עליי ידיעה כזו. חשבתי שזו בדיחה אבל אחרי עוד ועוד טלפונים של בני משפחה וחברים שהם חשבו שאני מת. זה היה מלחיץ מאוד. מפחיד. לך תוכיח שאתה חי", אמר אזולאי ל-mako. "זה מקרה חמור מאוד ואני לא מתכוון לעבור על זה לסדר היום", ציין אזולאי.

עם צאת השבת הגיש אזולאי תלונה בתחנת משטרת רמלה כדי שזו תברר מי הפיץ את הידיעה השקרית ומתכוון להגיש תביעת לשון הרע נגד המעורבים בזיוףעורכות הדין של אזולאי, חן מאירי ועינת שמואל גבאי המייצגות אזולאי ציינו כי: "לעוזי נגרם כבד מאוד, שכן הידיעה השקרית גרמה לבהלה ופאניקה לו ולבני משפחתו. כשנדע מי הפיץ את הידיעה נתבע את האחראים לכך".

מאיה בוסקילה, שנחשפה גם היא לפייק ניוז שרץ ברשת, החליטה להגיב בעצמה על אף הפרידה הסוערת מאזולאי. "השבוע הזה, שלא היה קל מבחינתי, למרות כל השמועות, הכתבות, האייטמים - לא הגבתי על כלוםלעולם לא אגיב, אספר או אתן תגובה לכל מה שקשור באמת בחיי הפרטיים או אפרט סיבות ולא אתן פרטים אישיים, יש מקום לזה וזה לא בתקשורת".

"אבל יש גבול!", הבהירה בוסקילה ברשתות החברתיות ושיתפה תמונה של הידיעה השקרית שעוזי הלך לעולמו. "מה זה השיגעון הזה? למה לפרסם רוע כזה? חברים, באמת שהגבול נחצה. תנו לאנשים לסיים ולטפל בחייהם הפרטיים, בלי תגובות רוע וזעם וזלזול. ובטח לא לכתוב על לא עלינו מוות".