לפני כחודשיים שחקן הכדורסל הצעיר, דני אבדיה, עשה היסטוריה. הוא נלקח על ידי הווישינגטון וויזארדס בבחירה התשיעית בדראפט ה-NBA, מה שהפך אותו לכדורסלן הישראלי הבכיר אי פעם שנכנס לליגת הכדורסל הטובה בעולם. אבדיה הוא הישראלי השלישי שמשחק ב-NBA, אחרי עומרי כספי וגל מקל, כך שאין ספק שהוא הגאווה הלאומית שלנו מעבר לים.

מאז אבדיה כבר הספיק לשחק בכמה וכמה משחקים, ואמנם הוא חווה עליות ומורדות, אבל הציפיות ממנו גבוהות ביותר. רק במשחק נגד מיאמי היט הוא נתן הצגה עם 20 נקודות, ובמשחק האחרון מול פיניקס סאנס קלע שש נקודות בכ-20 דקות על הפרקט. מעבר לזה, הוא מחובר לשחקנים, יש לו יכולות אתלטיות גבוהות וארגז כלים מגוון עליו הוא עובד קשה. לא סתם, הוא זוכה למחמאות מחברי הקבוצה שלו, שצופים לרוקי הישראלי עתיד בליגה.

אבדיה הלוהט מטפח זוגיות יציבה עם בחורה אטרקטיבית לא פחות בשם נעמה כרמל, צעירה בת 19 המשרתת בימים אלה בצה"ל ומלווה אותו כמעט לאורך כל הדרך. על פי מקורבים, השניים הכי מאוהבים שיש, כך שאם חלמתם על צ'אנס אנו מצטערים לבשר את הבשורה המרה. לא רק שהוא תפוס חזק, נעמה גם מגיעה למרבית המשחקים כדי לעודד מהיציע, למעט הפעמים בהם אינה מצליחה להשתחרר מהצבא.

דני אבדיה (צילום: אורי לייזרוביץ', קשת 12)
ככה נראה החיקוי החדש של דני אבדיה | צילום: אורי לייזרוביץ', קשת 12

אחרי כל זה, לא מפתיע ש"ארץ נהדרת" (הערב אחרי החדשות, קשת 12) החליטה להרים לילד של כולנו עם חיקוי חדש מהניילונים. מי שיהיה אמון על הדמות הוא לא אחר מאשר אורי לייזרוביץ', ואנחנו כבר מחכים בקוצר רוח לראות מה מצפה לנו. אבל עד שזה יקרה, ככה יראה החיקוי של אבדיה הערב.