פרשת הפרידה והגירושים של מאיה בוסקילה ועוזי אזולאי רחוקה מלהיגמר: אחרי שהזמרת טענה כי עזבה את בעלה עוזי, מטעמו של אזולאי טענו כי הוא זה שעזב את הבית בעקבות ריב באילת, ואיתו לקח גם את טבעת הנישואים אותה העניק לה, טבעת ששווה כ-12 אלף דולר.

"לצערי מאיה ירקה לבאר ממנה שתתה", מסר אזולאי באמצעות מקורבים, "במשך שלוש שנים מימנתי את חייה הראוותניים במאות אלפי שקלים. מגורים במגדלי פאר, כולל שכר דירה, כלכלה, עשר חופשות בחו"ל, רכישת בגדים, מימון חוגים לבנה לני וכל הוצאות הבית. בתקופה הקורונה כשלא היו לה הופעות ומקורות הכנסה, סייעתי לה מכספי".

"איך היא לא מתביישת להכפיש את שמי?" ממשיך עוזי דרך אדם שקרוב לו, "אם היא טוענת שנפרדנו לפני כחצי שנה מדוע לפני כמה שבועות היא שלחה לי הודעה: 'חיים של אשתך לילה טוב. אני גמורה מעייפות. מאמי לקחנו  את החנייה. 850 שקל בחודש. בסדר?'. אצלי הכל מתועד ובבוא היום אחשוף".

מאיה בוסקילה ועוזי, יולי 2019 (צילום: פול סגל)
"מאיה יורקת לבאר ממנה שתתה". עוזי אזולאי מחזיר במכתב תביעה | צילום: פול סגל

אזולאי לא נשאר אדיש ושיגר באמצעות עורכות דינו חן מאירי ועינת שמואל-גבאי מכתב התראה לבוסקילה לפני תביעה על כך שכינתה אותו 'סרבן גט' מבלי שקיבל לידיו את תביעת הגירושים ומבלי שהתנהל דיון בעניין בבית הדין הרבני ובו הוא דורש פיצוי של 50 אלף שקל.

במכתב התראה לפני תביעה בגין לשון הרע ופגיעה בשמה הטוב ששלחו בשמה עורכות דינה של בוסקילה, דנה תירוש אליהו וליאת שקלרז, לעו"ד חן מאיר נטען כי אזולאי הפיץ בימים האחרונים בדיות ושקרים עליה וכי הוא מנצל את העובדה שהיא אדם מוכר בציבור כדי לנקום בה. בוסקילה דורשת בתמורה פיצוי של לא פחות מ- 150 אלף שקל.

מאיה בוסקילה ועוזי אזולאי. אפריל 2020 (צילום: צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם של מאיה בוסקילה)
במכתב התביעה נכתב כי התפרסם על חשבונה. אזולאי ובוסקילה | צילום: צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם של מאיה בוסקילה

עורכות דינו של עוזי אזולאי מסרו בתגובה למכתב ההתראה:

"על אף שבין הצדדים לא שוררים יחסי ידידות. ועל כך יש להצר. נמליץ לגב' בוסקילה, באופן ידידותי, להקדים ולשלוח מסמכים משפטיים המגבים את טענותיה, על פני איומי סרק. דומה שכלל מאמציה של הגב' בוסקילה מופנים לכלי התקשורת ולפרסום ענייניה ברבים. לכן, אין לה להלין, אלא על עצמה. טוב תעשה הגב' בוסקילה, אם תיזהר בלשונה פן תאלץ את מרשנו לחשוף פרטים שהשתיקה יפה להם, לטובתה ולטובת המקורבים לה".

מטעם עורכות הדין ליאת שקלרז ודנה תירוש המייצגות את מאיה בוסקילה נמסר:

"יש להצר על כך שמר אזולאי פועל לפרסם תכתובות ומסמכים הקשורים בהליך שבין הצדדים. דיני משפחה מתנהלים בדלתיים סגורות ולא בכדי. אין בכוונתנו להגיב בתקשורת ולשתף פעולה עם ניסיונותיו של עוזי לייצר שיח ציבורי אודות חייהם הפרטיים של הצדדים. את כל טענותינו נפרוש במסגרת המתאימה ולא בכלי התקשורת".

 

מאיה בוסקילה נגד עוזי אזולאי. דצמבר 2020 (צילום: פרטי)
מכתב התביעה שבוסקילה שלחה לאזולאי | צילום: פרטי