כפי שסיפרנו לכם לראשונה ב-mako סלבס, פרסיליה קשתי, בת דודתו של טום קשתי, מרצה בימים אלו שנתיים מאסר בכלא נווה תרצה, לאחר שדרסה קשיש במעבר חצייה והפקירה את זירת האירוע לפני יותר מארבע שנים. במהלך המשפט וגם בזמן שכבר התחילה לרצות את עונשה בכלא, המשיכה קשתי הצעירה לתפעל את חשבון האינסטגרם המצליח שלה ולנפנף במצג שווא של חיים נוצצים.

אתמול בסרטו של חיים אתגר בקשת 12, "החיים הכפולים של פריסיליה קשתי", נחשפו לראשונה הקלטות משיחות שניהלה קשתי עם בני משפחתה מהכלא. זמן קצר אחרי השידור הגורלי, הגיע בן דודה, טום, לראיון ב"חי בלילה" ודיבר על בת דודתו אליה הוא קרוב מאוד.

View this post on Instagram

A post shared by Prisilia Kashty (@whereispk_) on

"בסופו של דבר אנחנו פה ויש בחורה שיושבת, סובלת וכואבת יום יום את אותו המקרה. מי שמכיר מקרוב יודע שפרסיליה היא כמו אחותי, היא באה מבית מלומד, בלי עבר פלילי. היא לא נהגה עם השפעת אלכוהול או סמים". סיפר קשתי כשנשאל האם הבעיה היא שפריסיליה תופסת את עצמה כקורבן. "מדובר במקרה חריג של שיקול דעת מוטעה ואין ספק שהיא משלמת עליו מחיר כבר. אבל צריך להפריד - לא מדובר בילדה עבריינית, היא הייתה מפוחדת ועשתה טעות".

לשיקול הדעת הלקוי של פריסיליה אכן היו השלכות חמורות, אבל האם היינו בכלל יודעים מי זו אם היא לא הייתה ממשיכה לתפעל את חשבון האינסטגרם שלה?

"היא, כמוך, לא חשבה שידעו מי זו פריסיליה קשתי. היא לא רצתה שכל העולם ידע את הכאב שהיא עוברת".

אף אחד המשפחה לא שאל אותה מה היא עושה?

"אתה חייב להבין - ראית פעם עצוב באינסטגרם? מה שקרה זה שהיא נכנסה לטראומה, זאת בחורה נורמטיבית שעברה טראומה והיא משלמת עליה מחיר כל יום. כל יום וכל חייה המקרה הזה יהיה איתה וילווה אותה".

אתה מדבר איתה היום?

"אני מדבר איתה, היא מרצה את העונש שלה, כמובן שהיא מביעה חרטה. הילדה כואבת יום יום את הדבר הזה. עצוב לי ואני מאחל לה מפה שרק תצא ותעבור את זה ואני שולח את התנצלותי גם למשפחת המנוח מפה".

View this post on Instagram

A post shared by Tom Kashty ♠️ (@tomkashty) on