הזוגיות של ליאור נרקיס ואשתו ספיר ידעה לא מעט עליות ומורדות לאורך השנים, אך השניים הצליחו לצלוח כל משבר בעבודה קשה והשקעה זוגית. האחרון היה לפני כשנתיים, כשהשניים חוו קשיים בזוגיות שהובילו להורדת עוקב באינסטגרם, אך בזמן ששיתפו את התקשורת ואת הרשתות במאמצים שלהם - הם הצליחו לגשר על הפערים.

מאז אותו משבר נראה שהכל על מי מנוחות בבית משפחת נרקיס - עד לדרמה שהתחוללה בביתם בסוף השבוע האחרון. מקורבים לבני הזוג מספרים כי בשישי בצהריים נערכה מסיבת בריכה בביתם של ליאור וספיר בסביון, עם קבוצה של חברים קרובים. הכל התנהל כשורה והחבורה שבילתה במקום חגגה ונהנתה מהיום החם, אלא שנוכחים במקום מספרים כי בשלב מסוים התעוררה סצינה לא פשוטה בין ספיר לליאור - והנוכחים עזבו את המקום.

ספיר וליאור נרקיס צמודים, אוקטובר 2019 (צילום: פול סגל)
רבו מול כל האורחים. ליאור וספיר נרקיס | צילום: פול סגל

על פי נוכחים במקום, במהלך המסיבה ספיר צעקה וכעסה על בעלה, והסיטואציה שנוצרה גרמה לכל הנוכחים לסיים את החגיגות, לעזוב את המקום ולהשאיר את בני הזוג לבדם. "מה שהיה שם אתמול הפתיע את כולם במיוחד כי רק כמה שעות לפני הוא התארח בתוכנית של אופירה וברקו ולא הפסיק להלל ולשבח אותה", סיפר חבר של הזוג. "זה היה נראה שהם הכי בטוב והכי מאוהבים שיש, והסצינה הזו הגיעה משום מקום והכניסה את כולם למבוכה".

"ספיר מאוד כעסה ולא הסתירה את זה", סיפר אדם אחר שנכח במקום. "היא צעקה, ובשלב מסוים גם לקחה חפץ יקר ערך וזרקה אותו לבריכה. לא הייתה אפשרות אחרת אלא לסיים את המסיבה ולעזוב את המקום. יש קשיים בכל זוגיות, ויכול להיות שמדובר בסך הכל בעוד ריב, אבל זה הרגיש גדול כשזה היה מול כולם, זוג בפרופיל גבוה, מבלי להתחשב בעובדה בסיטואציה. לא ברור לאן זה יתפתח, אבל מה שבטוח, היה שם לא נעים לאף אחד".

ליאור נרקיס וחיים רביבו, פפראצי דצמבר 2019 (צילום: פול סגל)
צילום: פול סגל
עופר מנחם מנהל יחסי ציבור של ליאור נרקיס: "אכן היה ויכוח רגעי בין השניים כמו כל זוג אוהב שהסתיים בחיבוק והשניים מוסרים שבוע טוב ומבורך".