במשך שבועות ארוכים צפו מאות אלפים ברמי ורד ולינור סביניק בבית "האח הגדול". פער הגילים בין השניים, שביניהם מפרידות למעלה מ-25 שנים, גרם לרבים להרים גבה על הקשר הקרוב והצמוד שהציגו. לקראת סיום העונה, כידוע, שמו של ורד עלה בהקשרים שליליים כשהציבור העביר ביקורת על כך שהוא מתייחס ללינור בקנאת יתרה ולא נותן לה להתקרב לדיירים אחרים.

ורד, כידוע, נכנס לבית כשבחוץ חיכתה לו בת זוג העונה לשם לימור. כשיצא מהבית ונחשף לכמות העניין שהיחסים הצמודים ללינור הציפו בחוץ, הוא גילה כי גם לימור לא יכלה להכיל את מה שהוצג בפני המצלמות. "נכנסתי לאח כשאני בזוגיות עם אישה שאני אוהב, הכרתי את לינור, היינו מאוד מיודדים... נכון, עריכה מגמתית וכו'... כשיצאתי וראיתי כמה פרקים הבנתי למה חברה שלי החליטה להיפרד ממני. אם זה היה הפוך, הייתי נפרד ממנה", כתב ורד ברשתות החברתיות.

מתמודדי "האח הגדול" נפגשו. אפריל 2021 (צילום: אביב חופי)
"רמי, עם צאתו מהבית, בחר לסיים את קשרי החברות בינינו". סביניק | צילום: אביב חופי

ורד הוסיף כי בנוסף לפרידה שחווה מלימור, הוא החליט לנתק קשר מלינור, על אף שהשניים הבטיחו לעיני המצלמות כי ישארו חברים טובים וקרובים גם בחוץ. "נכון שלא היו יחסים גופניים עם לינור, נכון שלא התאהבתי, אבל רואים את מה שרואים - יחסי אבא ובת זה לא", הודה רמי. "נכון לעכשיו, מאז התוכנית לא הייתי בקשר עם לינור למעט כמה הודעות, כי ברור לי שמה שהיה שם חרג מידידות. ורבאק, לא הגיל ולא שום דבר אחר מתחבר פה הגיונית ואני מאוהב בחברה שלי, אז מה הטעם? קיצר, נדפקתי ומגיע לי".

כעת, בשיחה ראשונה עם mako סלבס, לינור סביניק, המיוצגת בסוכנות אלינור שחר, מגיבה לניתוק היחסים עם רמי וההחלטה שקיבל. "רמי, עם צאתו מהבית, בחר לסיים את קשרי החברות בינינו מסיבותיו שלו", היא מספרת. "אכן, ההחלטה הזו הפתיעה ואיכזבה אותי".

היחסים בין השניים, אם תהיתם, נותקו בהתכתבות מרחוק ואפילו לא במפגש פנים אל פנים. "היו בינינו מספר התכתבויות בודדות בהם הובהר כי לא נמשיך לשמור על קשר", חושפת לינור. "אני בחרתי לא לשכוח את החוויה החיובית המשותפת שהייתה לנו בבית האח ולקחת את הדברים הטובים ואני מאחלת לרמי הצלחה רבה בהמשך דרכו".