לפני כשבוע בן אל תבורי סיפר בפוסט חשוף בעמוד האינסטגרם שלו כי הוא סובל מחרדת נטישה, ואתמול (שני) הוא סיפר לעוקבים שלו אלו חוויות מהילדות גרמו לו להרגיש כך. כאשר התבקש על ידי אחד העוקבים שלו לספר קצת יותר על חרדת הנטישה ממנה הוא סובל, סיפר בן אל שגדל אצל סבתא שלו, כאשר ההורים שלו, אביבה ושימי תבורי, היו עסוקים כל אחד בקריירה שלו.

"מאז שאני ילד קטן, לא באמת גדלתי עם הורים נורמטיביים", כתב שופט הכוכב הבא. "אמא שלי הייתה מדגמנת, אבא שלי חי את הקריירה שלו ואני ואחותי גדלנו אצל סבתא. אמא וגם אבא היו באים לקחת אותנו, לבלות איתנו ומחזירים אותנו לסבתא. בערך בגיל 12 סבתא שלי נפטרה, לא נתנו לי אפילו להיפרד ממנה. אמרו לי שאני קטן מדי, זה משהו שממש חרוט לי בראש". 

בן אל תבורי (צילום: מתוך האינסטגרם של בן אל תבורי)
צילום: מתוך האינסטגרם של בן אל תבורי

"עם הזמן הבנתי שכשאני לבד אני נכנס לדיכאון שאי אפשר להסביר, כי ברוך ה' באמת שלא חסר לי כלום", המשיך בן אל, "אבל בכל זאת ההרגשה מוזרה. אתה מרגיש שאף אחד לא אוהב אותך, שאין לך כלום, שכל העולם מתמוטט, והדבר היחידי שבא לך זה רק לדבר עם מישהו או אפילו שמישהו יהיה בבית. מבחינתי שישן, רק שיהיה עוד בן אדם איתי. ואם אין, אז אני פשוט מנסה להירדם. שיעבור הזמן".