צילום וידאו וראיון: רומי גיאור

נועה בני ונטע אלחמיסטר מתחזקות חברות צמודה כבר שנים, הן מבלות יחד, מצטלמות יחד ומנהלות עסק שמגלגל לא מעט כסף ביחד. השתיים הן בעלות מותג בגדי הים "בננהוט", אך לאור ההתפתחויות האחרונות, רבים הרימו גבה בנוגע לצעדים שכל אחת מהן עשתה בנפרד והחלו לצוץ שמועות על קרע ביחסים. 

נועה, כזכור, פתחה לאחרונה מותג בגדי ספורט העונה לשם "מונה". בניגוד למותג בגדי הים שלה, נטע לא לוקחת בו חלק וכבר אז השמועות החלו לצוץ, כשנטע לא פרסמה שום דבר על המותג של נועה אצלה ברשתות. "נטע ידעה שחוסר תשומת הלב שלה למיזם של נועה יצוץ ועדיין בחרה לא לפרגן, וזה אומר שאין לה בעיה שכולם ידעו שהיא התבאסה על נועה. נטע פשוט לא אהבה את זה שהיא עשתה את זה בלעדיה", אמרו אז יודעי דבר.

בנוסף לכך, אלחמיסטר נכנסה שותפה עסקית במותג בגדי ספורט חדש שמיובא לישראל העונה לשם "Sis". "מבחינתי ספורט זה תפור עליי, והחלטתי שאני הולכת על זה. אני רוקדת בפרסומת בפעם ראשונה, עבדתי על זה 3 ימים ברציפות. כיף לי וזה משהו חדש", היא מספרת לנו על סט הצילומים. כמובן שלאור העובדה שכעת היא ושותפתה במותג בגדי הים מתחרות באותה זירה, היינו חייבים לשאול אותה מה טיב היחסים ביניהן.

נטע אלחימסטר פתחה מותג כמו של נועה בני (צילום: יחסי ציבור, מתוך עמודי האינסטגרם של המצולמות)
שותפות, חברות וגם מתחרות. נועה בני ונטע אלחמיסטר | צילום: יחסי ציבור, מתוך עמודי האינסטגרם של המצולמות

"אני אעשה סדר", הכריזה אלחמיסטר מיד. "אני ונועה קוראות את זה וצוחקות! מבחינתנו זה כל כך מצחיק, אני כל היום עם נועה!", היא אומרת ימים ספורים אחרי שחגגה איתה יום הולדת והתחמקה מהצלם שלנו בכניסה. "אנחנו שותפות כבר 7 שנים. כשנועה החליטה לפתוח עוד עסק לבגדי ספורט - היא התייעצה איתי והראתה לי מה היא רוצה לעשות. היא אפילו הציעה להיות שותפה בעסק הזה, אבל לא יכולתי, כי הייתי חתומה בחברה אחרת בזמנו", היא מבהירה.

"אני הראשונה שהייתי שם בשבילה, ואני לגמרי מרימה לה וזה נראה מדהים", מבהירה הדוגמנית המצליחה. "קיבלתי עכשיו הצעה מחברה גדולה לבגדי ספורט, סיפרתי את זה ישר לנעה והיא ישר קיבלה את זה מהמם. חד משמעית, היא הרימה לי. יש פרגון הדדי, אנחנו מפרגנות אחת לשניה מאה ממאה. יוצא מצב שאנשים אולי רואים אותנו פחות ביחד וחושבים דברים, אבל אני רואה את נעה יותר ממה שאני רואה את רמי, בעלי".

ובלי קשר לנועה, מה החלום הבא שלך? מה הצעד הבא? משפחה?

"זה יקרה בקרוב. ברור שהחלום זה משפחה וילדים, זה משהו שאני מאוד רוצה. אני רואה בנות שזה עשה להן רק טוב, והן במקום יותר גבוה ממה שהן היו לפני. אני לא מפחדת על הקריירה, אנחנו פשוט עדיין עוד לא אמרנו לעצמנו 'זהו, זה הרגע'".