הן הכירו על האי של "הישרדות" והפכו שם לחברות הכי טובות, חזרו לחיי הזוהר בישראל הסתכסכו ואז השלימו, אך נראה שאחרי חלופת המסרים בסוף השבוע האחרון, שוב עבר חתול שחור בין שמחה גואטה ללהיא גרינר ומערכת היחסים ביניהן כבר לא קרובה כמו פעם.

לפני ימים אחדים גרינר עלתה עם סדרת סטוריז בהם היא פונה ישירות לשמחה גואטה, אחרי שזו טענה כי להגיד לאישה שהיא רזתה, זו היא אינה מחמאה. ליהיא, כידוע, טענה כי זו מחמאה עצומה ולא חסכה את הביקורת כלפי שמחה.

על פי מקורבים, למרות שהשתיים ניסו להסתיר את הסכסוך מעייני הציבור - עכשיו הוא לגמרי בחוץ. המתח בין ליהיא לשמחה, כך מוסיפים אותם מקורבים, קיים כבר תקופה די ארוכה וליהיא משתפת את הסובבים אותה בטענות שלה על שמחה, שלדעתה "לא אמיתית".

הקש ששבר את גב הגמל הגיע לקראת צילומי "גולסטאריות". כזכור, ליהיא ביטלה את השתתפותה רגע לפני בגלל שהבינה שמשלמים לה פחות מאחרות. כששאלה את שמחה כמה שילמו לה, שמחה לא אמרה לה סכום מדויק, אבל נתנה לה להבין שקיבלה את מה שביקשה ולכן הלכה על זה. בין השורות, כך מספרים יודעי דבר, שמחה נתנה לה להבין שכדאי לה להילחם על מה שמגיע לה.

ליהיא גרינר ושמחה גואטה לבאניטאמי. דצמבר 2020 (צילום: רן יחזקאל,  יח"צ)
הכל התחיל ב"גולסטאריות". גרינר וגואטה | צילום: רן יחזקאל, יח"צ

זמן קצר אחרי, ליהיא גילתה כמה שמחה הרוויחה ואז התפוצצה, גם בפניה של שמחה. ליהיא טענה בפני מקורבים כך: "במקום שתהיה חברה טובה ותרגיע אותי, היא שיקרה לי לגבי כמה היא מרוויחה וחיממה אותי כשידעה שאני עומדת להתפוצץ ולבטל את ההשתתפות בתכנית".

כשנודע דבר ביטול ההשתתפות של ליהיא, שמחה יצרה איתה קשר כדי לוודא אם זה נכון. ליהיא, כך אומרים יודעי דבר, ניהלה עם שמחה שיחה קשה ואמרה לה בפנים בדיוק מה היא חושבת עליה, ולא בעדינות. מאז, כך מספרים לנו, הן מסוכסכות. נכון שעל סט "גולסטאריות" הן שמרו על יחסים תקינים, אך זה היה למראית עין בלבד ביומיים שליהיא השתתפה בתכנית.

"הן עשו הצגה שהן בסדר, אבל בפועל הן הכי כועסות ומסוכסכות", מספר מקורב נוסף. "ליהיא ממש לא מעוניינת להיות חברה של שמחה או בכל סוג של קשר איתה והיא הבהירה לה את זה. היא אף פעם לא התחברה לאופי שלה ולכן היו להן לא מעט עליות וירידות לאורך הקשר, אבל עכשיו זה סופי. ליהיא גילתה את פרצופה האמיתי והיא לא מעוניינת בה בסביבתה".

ליהיא גרינר ושמחה גואטה לבאניטאמי. דצמבר 2020 (צילום: רן יחזקאל,  יח"צ)
ליהיא מחפשת פרזנטורית חדשה. גואטה | צילום: רן יחזקאל, יח"צ

.

 

מליהיא גרינר נמסר בתגובה: "אין לי מה להגיד ואין לי מה להתייחס, כל מה שאני יודעת זה שאני צריכה למצוא פרזנטורית חדשה למותג שלי BunnyTummy". 

 

מטעמה של שמחה סירבו להגיב לדברים.