במשך שבועות ארוכים בילה עומר אדם מעבר לים. את תקופת הקורונה הוא בחר לנצל לטובת טיול ארוך במיוחד, כי אם אין הופעות על הפרק - אז לפחות אפשר להרוויח טיול של פעם בחיים. אדם, כידוע, שהה בפלורידה, מקסיקו, דובאי וגם יוון יחד עם בני משפחתו וחבריו הקרובים.

אחרי כל הביזנס לפלז'ר שעשה אדם בחו"ל, הוא סוף סוף נחת בישראל בסוף השבוע האחרון. לפי החוק, נוחתים מחו"ל מועברים לבידוד במלונית בשל החשש מהתפשטות מוטציות שונות של נגיף הקורונה, אך עומר החליט לעשות כל שביכולותו על מנת שלא להגיע למלונית.

אדם, כידוע, נדבק בעצמו בנגיף הקורונה בחו"ל והחלים. עם נחיתתו בישראל, הוא הזמין בדיקה סרולוגית עד נתב"ג, שם לקחו ממנו דגימה והבטיחו לו שהתוצאות יגיעו תוך זמן קצר. לפי הדיווחים, אדם לא ירד מהאוטובוס למלונית וכשקיבל תשובה כי אכן יש נוגדני קורונה בגופו - הגיע גם הפטור המיוחל.

עומר אדם (צילום: מתוך אינסטגרם, אינסטגרם, צילום מסך)
השיג פטור ולא נקלט במלונית. עומר אדם בדובאי | צילום: מתוך אינסטגרם, אינסטגרם, צילום מסך

רבים הרימו גבה על הקלות בה אדם הצליח להשיג את הפטור ממלונית, בעוד ישראלים רבים מבודדים במלוניות השונות ורבים אחרים כלל לא מורשים לנחות בישראל, ובעיקר בגלל כי הנוהל בארץ מורה על כך שכל נוחת צריך להיכנס למלונית - ורק לאחר כניסתו הוא יוכל לעבור בדיקות שונות לטובת קבלת פטור.

היום (א') הגיב מנהל יחסי הציבור של אדם, עופר מנחם, ומסר כי: "עומר פעל על פי הנהלים, בהתאם לחוק וכמו כל אזרח. לאחר שקיבל אישור בדיקה סרולוגית בישראל וקיבל אישור, עזב את המקום. עומר חלה בקורונה בעת שהותו בחו״ל, החלים ואף קיבל תעודת מחלים מקופת החולים כבר אתמול. אנו מאחלים בריאות איתנה לכולם ובחירה להתעסק בדברים טובים וחיוביים".