למרות שעברו כמה שבועות ולא מעט שיתופים ותמונות, הסולחה בין בן אל תבורי לאורטל עמר, הוריו הפרודים של תו פרינס, ממשיכה להעסיק רבים - בייחוד את אורטל עצמה, שממשיכה לשתף את עוקביה בענייני המשפחה המלוכדת. 

לכבוד יום הולדתו ה-29 של תבורי עמר החליטה לא לשלוח לבן אל ברכה אישית בוואטסאפ, אלא לברך אותו בפלטפורמת הלייקים. כך היא כתבה לאקס: "היי בן אל, זוט עני. מזל טוב ילד, עברנו הרבה דברים יחד: זוגיות ארוכה, לידה ופרידה קשה. גאה בנו שאחרי כל הטירוף הצלחנו לשים את זה מאחורינו".

"אני מאחלת לנו שנדע לשמור על הקיים, על החברות, על ההורות שלנו לתו המושלם. בן, אמן ולא תיתן לאף אחד לסכסך ביננו. שתקיף את עצמך באנשים נטולי אינטרס, שמעריכים אותך ואת הכישרון שלך. אתה אבא מהמם, רק תפסיק לתת לילד שוקולדים. אני ותו תמיד כאן לצדך, כי אנחנו משפחה, זה בדם שלנו".

בן אל תבורי (צילום: פול סגל)
מזל טוב לבן אל מהאקסית אורטל. תבורי | צילום: פול סגל"והנה לקראת יום ההולדת", חשפה עמר, "כמה דברים שלא ידעתם על בן אל: הוא מכור לחדשות, הוא קם כל יום בין 7:00-8:00, הוא 1.90 והגילטי פלזר שלו זה בוואריה. מזל טוב לאבא של תווי". בן אל לא נשאר אדיש לשיתוף של עמר והגיב לה: "שבעזרת ה' נחגוג עוד המון ימי הולדת ביחד ושתו יגדל וישחק איתי כבר כדורגל. תודה על הכל ועל המתנה הכי גדולה בחיים שיכולתי לקבל".

בן אל תבורי, אורטל עמר (צילום: אלון חן, מאקו)
שתמיד נראה אתכם יחד. משפחת עמר-תבורי | צילום: אלון חן, מאקו