הסכסוך המתוקשר של אייל גולן בני פרץ, מי שהיו במשך שנים החברים הכי טובים והקימו יחד את "ליאם הפקות" ויחד הם מחזיקים בנדל"ן בשווי מיליוני שקלים, הולך ומחריף. כידוע, השניים פירקו את החברות ארוכת השנים וגם העסקים המשותפים כבר החלו לעבור הליכי חלוקה. למרות שבחג החנוכה האחרון התבשרנו על סולחה והדלקת נר משותפת של החברים הטובים לשעבר, בפועל, כך מתברר, המצב בין השניים רק הלך והדרדר.

למסיבת יום ההולדת של איתי לוי שנערכה לפני כשלושה חודשים, השניים הגיעו בנפרד ולא דיברו במשך הערב כולו, כך סיפרו לנו אז מקורבים. לחתונתו של אייל גולן שהתקיימה בחודש שעבר, כידוע, החבר הכי טוב לשעבר אף לא טרח להגיע ולהיות בין עשרות המוזמנים המצומצמים שחגגו עם השניים.

בשבוע האחרון אף פורסם כי גולן מאיים להגיש תלונה במשטרה נגד בני פרץ ולאור ההתפתחויות האחרונות, בתו של בני, שי תמר פרץ, החליטה שהגיע תורה לדבר. בפוסט שכתבה בעמוד האינסטגרם הפרטי שלה, היא פנתה למי שהיה חברו הטוב ביותר של אביה בשנים האחרונות וכתבה: "אייל גולן בחר בתקשורת וגם אני אבחר. אבא יקר שלי, אני יודעת איך כל כתבה שיוצאת בשבילך זה כמו סכין בלב. אני יודעת כמה אתה פגוע ואיך קשה לך, אני רק מקווה שמכל הקושי הזה תצא בן אדם חזק פי כמה וכמה".


"אתה תהיה מופתע שפתאום תראה את הפוסט הזה, אבל הבטחתי לעצמי שאם תצא עוד כתבה אחת שמכפישה אותך - אני כבר לא אשתוק. נתת את כל נשמתך את כל החיים שלך למען ניקוי שמו של אייל גולן במשך תשע שנים, אם זה בפרשת המיסים ב-2010 ואם זה בפרשת הקטינות ב-2013", המשיכה.


"איך לעזאזל אבא שלי, שנה אחרי שנה, מופיע בכותרות רעות במדינת ישראל? לא מעניין אותו המחיר הכבד שהוא משלם על זה? אייל גולן צריך ללכת עם הראש ברצפה כדי להגיד על אבא שלי את המילים הכל כך קשות ובמה שמאשים אותך. בן אדם שדאג לנקות אותך מכל פרשה עוד לפני שהתחילה, נלחם מול כל מי שהיה נגד אייל, לא ישן ימים ולילות כדי שאף אחד לא יעז לפגוע בכבוד של אייל גולן", הוסיפה.

View this post on Instagram

חג שמח❤️

A post shared by Shai Tamar Peretz ♥️ (@shai_peretz1) on

 


"אני מזועזעת מכל כתבה שאני צריכה לקרוא אני לא מאמינה שקיים בן אדם אנוכי כמוהו, אבל שמסתכלים אחורה רואים את אותו דפוס התנהגות עם המנהלים הקודמים שלו (ישי בן צור וגולן שרעבי, חברך מגיל 10).
איך בן אדם שנכווה קשה מהתקשורת משתמש בתקשורת כדי לפגוע בבן אדם ששם את גופו כדי להגן עליו מפני התקשורת? מצחיק גלגל החיים, לא? אבא, אני יודעת שאתה תעשה הכל כדי לא לצער את הילדים שלך, אתה יודע שאנחנו לוקחים את זה קשה אז אתה לא משתף בכלום. יש פה בן אדם שדואג לעשות הכל בצורה עקיפה, הוא דואג לשפוך הכל לתקשורת לפני שהוא הכפיש את השם שלך... הוא שכח איך הילדים שלו היו קוראים כתבות בתקשורת ואיך זה פגע בהם. איך אתה תמיד אומר לי? ׳כשלאדם אין מה להפסיד בחיים הוא יורה לכל הכיוונים'. לך, אייל גולן, תודה על השיעור המזעזע שהעברת לכל עם ישראל בנוגע לאחוות אחים. ולך, אבא שלי, תשאר צנוע וחזק כמו שאתה... עם הלב הכי גדול והנשמה הכי טהורה שאוהב כל אדם ואדם ותמיד מנסה רק איך לעזור".


"איך רשמת לנו לפני כמה ימים? ׳אני נלחם כדי להחזיר לכם את הכבוד, אל תדאגו ילדים׳", סיכמה שי, "אז אבא, אני מבקשת ממך דבר אחד, להמשיך בדרכך לעשות טוב לאנשים והדבר הזה שקרה לך לא ימנע ממך להמשיך לעשות טוב לאנשים יום יום. יש מישהו אחד למעלה שרואה את כל הצער שעובר עליך ועל המשפחה שלך והוא מטפל בהכל, תהיה בטוח".

על המילים הקשות שכתבה שי הגיבה מאיה גולן, אחותו של אייל גולן, שגם היא התרחקה מאחיה בשנה החולפת: "וואו שי, פשוט רסקת אותי! כתבת בצורה כל כך יפה, את מלכה. אבא שלך חזק ויעבור את זה כמו גדול - מה שלא הורג, מחשל". גם אופירה אסייג, חברתו הטובה לשעבר של אייל, שלחה חיזוק לשי וכתבה בצירוף לב: "ילדה של אבא".

מאיה גולן ואופירה מגיבות לבת של בני פרץ. מרץ 2020 (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של שי תמר פרץ)
התגובות שכתבו מאיה גולן, אחות של אייל ואופירה אסייג | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של שי תמר פרץ
מטעמו של אייל גולן נמסר בתגובה לדבריה של שי פרץ: ״אני בהחלט מבין לליבה של שי, שמבקשת להגן על אביה ומכבד את דבריה, אבל אני הולך עם האמת שלי ומאחל לשי ולכל עם ישראל חג שמח״.