בחודש מאי האחרון אילנית לוי ריגשה את קהל העוקבים שלה כשבישרה שהיא בשיאו של הריון שלישי ומרגש. החדשות הגיעו כשנתיים אחרי שאילנית נישאה לבחיר ליבה, אלירז שדה, וכ-14 שנים אחרי שילדה בפעם האחרונה, והבוקר - זה קרה: אילנית לוי קיבלה לעולם את בתה השלישית!

כזכור, זמן לא רב אחרי שבישרה על ההריון, אילנית סיפרה ב"גלית ואילנית" על התהליך שהיה כרוך בהריון המרגש. "זה היה קשה לשמור דבר כזה, אני סוף סוף יכולה להגיד שהחסידה הגיעה", אמרה לוי בהתרגשות גדולה. "זה היה מסע לא פשוט וגם לא היה קל לשמור את זה בבטן. רציתי לשתף את האנשים, אבל מצד שני עברנו מסע של שנתיים וחצי כמעט שלוש שנים שהיה לא פשוט. מלא מהמורות, ציפיות והרבה פחדים".

View this post on Instagram

A post shared by Ilanit Levi Sade (@ilanitlevi_sade)

"אי שם בגיל 20 הייתי בהריון בפעם האחרונה, כשהייתי ילדה תמימה שאמרה 'הריון? איזה מדליק, זה נחמד ופשוט', אבל זה לא ככה בגיל הזה. הייתה לנו ציפייה גדולה והמון רצון וזה לא הלך חלק וסוף סוף זה קרה. היו ימים לא קלים, אני מהסלחניות למשפט 'צאו לי מהרחם', אבל דווקא ביום שהכי בא לך לשכוח הכול יש תמיד את החמישה אנשים שישאלו אותך על זה ולא מכוונה רעה. אני שונאת את הרגע הזה שאני כבר בהריון ואני לא יכולה להגיד, וכששואלים אותי יוצא לי פרצוף מטופש כזה. כל כך הרבה אנשים בירכו, רצו לתת לי קמעות, ריבת אתרוגים ואמרו שחלמו עלי. האמת? זה צלח". שיהיה במזל!