צילום וראיון: דניאל לוי

זו כבר השנה השלישית שאיתי לוי וירדן ויזל מככבים בקמפיין של לי קופר, וכעת, בצילומים לקולקציית החורף - השניים הגיעו ליום צילומים ארוך במיוחד שיארך 24 שעות - בו משתתפים 250 אנשי צוות. יום הצילומים הארוך הוביל את ההפקה לחפש כפיל לאיתי - בגלל אילוצי לוח זמנים שלו. "האמת שיש לנו לו"ז צפוף ואנחנו רוצים להספיק הכל מהכל", הודה איתי, "אז כשאני אסיים, הוא ימשיך אותי מ-1 בלילה עד הבוקר. הוא דומה לי מאוד דרך אגב".

אבל זה לא הדבר היחיד שקורה בחייו של איתי לוי כעת. רק לפני יומיים פרסמנו לראשונה שלוי ובת הזוג שלו בחודשיים האחרונים, אנסטסיה קובל, נפרדו. קובל הייתה בת הזוג הראשונה שהוא חשף מאז שביטל את אירוסיו עם האקסית הדר חיון. כעת הוא חושף מה עומד מאחורי הפרידה: "אני חושב שעברנו בשנתיים האלה המון טלטלות. לא רק אני, כל המדינה. היו תקופות של עומס ותקופות שפחות היה עומס, והתחברנו דווקא בתקופה פחות לחוצה שלי, היינו המון ביחד", סיפר איתי. "פתאום הכל התחיל להיות עמוס והיה לי בלגן בראש, וחשבתי שזה לא מן הראוי שאני לא יכול להקדיש לזה כל כך זמן ולא מצליח לשלב בין כל הדברים. אז ישבנו ושוחחנו, והכל בסדר". 

איתי לוי ואנסטסיה קובל (צילום: אינסטגרם)
"לא הצליח לשלב בין כל הדברים". איתי לוי והאקסית אנסטסיה קובל | צילום: אינסטגרם

זה נגמר בסדר? אתם בקשר?
"זה נגמר מצוין. אנחנו לא בקשר כמו שהיינו, אבל כן בקשר".

יש סיכוי לקאמבק?
"וואלה אי אפשר לדעת, הכל יכול לקרות".

קשה לנהל זוגיות באור הזרקורים?
"לא רק באור הזרקורים, לאנשים עסוקים קשה לנהל זוגיות. מי שעסוק ואוהב לקחת המון פרויקטים ואוהב לעבוד, זה קשה. זה כמו אישה של איש צבא שחוזר פעם בחודש הביתה - יש אחת שתסבול את זה ויש אחת שלא תסבול את זה, מה לעשות. הכל שאלה של על מה בן אדם מוכן לוותר ומה הוא מוכן לתת. בסוף נגיע לעמק השווה". 

איתי לוי (צילום: עופר חג'יוב, יחצ)
צילום: עופר חג'יוב, יחצ

חוץ מזה שהוא עובד על חומרים חדשים ועל מופע חדש בהאנגר 11 - לאיתי לוי יש גם זמן לעצב קולקציית קפסולה ללי קופר. "זו קולקציית קפסולה שנייה שאני עושה ביחד עם המעצבים של לי קופר, משהו קצת אישי ממני", אמר איתי. "אני חושב שזה חשוב מאוד להכניס את המקום האישי ומאוד שמחתי על הדבר הזה, לעשות דברים קצת אחרים".

מאיפה ההשראה?
"אני מאוד אוהב אופנה, שנים מתעסק באופנה, ותמיד חלמתי לעשות משהו שהוא קצת משלי, אני שמח על ההזדמנות". 

ירדן ויזל, שמובילה את הקמפיין לצד לוי כבר שלוש שנים, אמנם לא קיבלה כפילה לצילומים, אך לגמרי מבינה מה עומד מאחורי הכפיל של איתי: "האמת שהוא עובד כל יום מ-6 בבוקר עד השעות הקטנות של הלילה", אמרה ירדן וחשבה תוך כדי על הסבת מקצוע: "חבל שאני לא מכניסה חתן וכלה היום בערב". 

אז הסבת מקצוע כנראה לא תהיה בקרוב והיא לא תכניס לחופה חתן וכלה, אבל היא בעצמה עומדת להיות כלה בעוד כמה חודשים.

איך ההכנות לחתונה?
"מטורף, אני מתרגשת ברמות. אחותי מתחתנת עוד ממש כמה ימים אז אני מאוד בפוקוס על החתונה שלה, אבל גם החתונה שלי מתקרבת, אמנם יש עוד שמונה חודשים, שזה הרבה זמן, אבל היא מתקרבת. סגרתי אולם, יש לנו דיג'יי ויש לנו כבר חתן (צוחקת), צלם, ועכשיו מה שנשאר לסגור זו שמלת כלה".

איזו כלה תהיי לדעתך?
"אני מקווה שאני אהיה כלה נעימה בגוד וייבז, שאני לא אתן ללחץ יותר מדי להשפיע עליי ושאני איהנה מהרגע, מהתהליך ומהחוויה". 

איתי לוי, ירדן ויזל (צילום: עופר חג'יוב, יחצ)
מדגמנים ביחד כבר עונה שישית. איתי וירדן | צילום: עופר חג'יוב, יחצ