ליין מחטבים, תוכניות ריאליטי, השקות, שערוריות וליהיא גרינר אחת שלא מסתפקת בכל העשייה הזו בשנים האחרונות וכעת מחליטה להצטרף לפוליטיקה. גרינר, כך נודע, מצטרפת למפלגת בראשות דוקטור אריה אבני, רופא ישראלי לשעבר שמתנגד בתוקף לרפואה המערבית המודרנית ולנושא החיסונים. בבחירות הקרובות כבר לא תוכל להיות חלק מהרשימה, שכן הרשימות נסגרו וגרינר תתמוך מבחוץ. בבחירות הבאות, ככל הנראה, גרינר תיקח חלק פעיל במפלגה.

המצע העיקרי של מפלגת רפא, כולל, אם תהיתם, נושא עיקרי עליו דובר רבות בשנה האחרונה בעקבות התפשטות נגיף הקורונה. "השליחות של מפלגת הבריאות 'רֵּפא' היא לרפא את תחלואי משרד הבריאות לאורך שנים, אשר הגיעו לשיאם בשנים 2021-2020 ובאו לידי ביטוי בכפייה רפואית בלתי נסבלת ופגיעה בזכויות האדם – סגר, ריחוק חברתי, כפיית חיסונים, איכון סלולארי, הדרכון הירוק, עטיית מסכות, הרס הכלכלה והטעית הציבור".

ליהיא גרינר (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ליהיא גרינר)
לא מפסיקה להפתיע. גרינר | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ליהיא גרינר

בעבר התבטא במאמריו אריה אבני גם כנגד אונקולוגים ונגד משרד הבריאות "ראשי משרד הבריאות הם פגומי מוח, הם שטופי מוח, הם עלובי החיים ומעודדי המוות", כך לדבריו, "הם בטוחים שאנחנו, פשוטי העם, אנאלפביתיים".

מליהיא גרינר נמסר: "אני לא באמת רצה לכנסת. לא יכולה להכניס את זה ללוז הצפוף. אבל אני כן אעשה הכול כדי לקבל במה על החיסון הפגום! אני לא בעד שיעשו ניסויים על ילדים בלי שאנחנו, ההורים, נדע. צריך לתת לנו את זכות בחירה לגבי ניסויים. אני ממש לא נגד חיסונים וברור שכל הילדים שלי חוסנו ואני אחרי חיסון מלא של הקורונה. אני בעד. אבל לא בעד ניסויים ולא כפיית חיסונים".