בתחילת חודש שעבר, טיילור מלכוב הייתה אחת מהסלבס הראשונות שגילו שנגיף הקורונה הגיע גם אליהן. השחקנית והזמרת בת ה-18 אובחנה כחיובית ללא סימפטומים ומיד הכניסה את עצמה לבידוד ביתי. מי שבילה איתה בבידוד, כחולה מאומת גם הוא, היה לא אחר מהזמר לירן דנינו בן ה-29, ורק לפני ימים ספורים השניים שיתפו תמונוה זוגית והכריזו על הזוגיות.

הבוקר פגשנו את טיילור, הפנים של המותג הבינלאומי החדש שהגיע לישראל "מיס גיידד" בפתיחה החנות הראשונה והחדשה בבאר שבע. "החנות נפתחה קודם, אבל חיכו לי להשקה והיה שווה את זה", סיפרה טיי. "יש הרבה מבחר והכל נורא זול, תחרות קשה בשוק".

מה קרה שפתאום את ולירן הכרזתם על זוגיות?

"נכנסנו תוך מערבולת גדולה. עשינו בידוד ביחד והרבה זוגות לא מצליחים לשרוד את זה. יצא לנו להתאהב בבידוד. הוציאו אותנו מהר מידי מהארון הזוגי, מהדייט הראשון כבר הכריזו עלינו כזוג".

לירן דנינו, טיילור מלכוב. יולי 2020 (צילום: מתוך instagram)
"לא הרבה זוגות שורדים את הבידוד", טיילור ולירן | צילום: מתוך instagram

אז הבידוד תרם לכם. את ממליצה?

"אני לא יכולה להגיד שלא, אבל את הבידוד הראשון שעשיתי סיימתי בפרידה, ובבידוד השני התאהבתי. אני יודעת שאמורים לסבול בתקופה הזאת, אבל אני נהנתי".

איך את ולירן הכרתם?

"יצאתי עם חברות למועדון, והוא יצא עם חברים לאותו המקום. 'בטעות' נפלה לו כוס השתייה ליידי וליד החברות שלי, הוא ניגש לבקש סליחה, התחלנו לפטפט כי הרבה זמן לא התראינו באירוע, אחרי המשכנו לדבר והתחלנו להיפגש כל יום".

מה תגידי למי שטוען שמדובר בסך הכל ב"ריבאונד" של אחרי הפרידה מבן?

"גם אני וגם בן יצאנו לאוויר העולם אחרי שלוש שנות זוגיות. הייתי ילדה בת 15 שהכרתי אותו ולקחתי הכל באיזי אחרי הפרידה. לא יצאתי בהצהרות גם אם רציתי, והיום אני יכולה להגיד לך שאני שלמה עם האהבה החדשה שלי. העלנו את התמונה כי בא לנו כבר לשתף, לא כי אנחנו מנסים להוציא עיניים".

טיילור מלכוב בראיון על הפרידה מבן זיני (צילום: מתוך "אופירה וברקוביץ'", קשת12)
מהממת. טיילור מלכוב המשיכה הלאה | צילום: מתוך "אופירה וברקוביץ'", קשת12

ומה עם התגובה של בן זיני על הפפראצי שלכם?

"אני קצת מותשת כבר מלהגיב על התגובה של התגובה. נמאס לי מהעקיצות האלה, שכל אחד יעשה מה שטוב לו ואני מאחלת לבן הצלחה עצומה בהכל".