השנה האחרונה הייתה מורכבת ומשמעותית במיוחד עבור ענהאל שמואלי. יוצאת "המירוץ למיליון" שיתפה בחורף האחרון שהיא מתקשה להיכנס להריון רביעי, זאת לאחר שהביאה שלוש בנות לעולם. רבים יצאו נגד החלטתה לשתף בקושי, שלטענתם ענהאל היא כבר אמא ויש נשים שלא הצליחו מעולם להיכנס להריון.

אחרי ניסיונות רבים ולא מעט שיתוף בתהליך, ענהאל סיפרה בהתרגשות על הריונה הרביעי. בתחילת החודש היא הביאה לעולם בת נוספת בשם אריאל והרחיבה את התא המשפחתי. הבוקר (ד') היא הגיעה לאולפן של "פאולה וליאון" וסיפרה על הקשיים שהגיעו אחרי הלידה ואת העובדה שהיא חשבה שזה יהיה אחרת לגמרי.

"היו לי כאלה ציפיות מהחלמת הלידה שלי, מאיך אשב איתה בכיף שלי לבד, אסתכל עליה והיא תסתכל עליי ותהיה לנו בועה כזאת, וזה פשוט לא ככה", אמרה ענהאל, "העלתי סטורי על הקושי הזה שיש לי, יש המון נשים עכשיו שהדיכאון אחרי לידה אצלן עלה. זה לגמרי קורה".

View this post on Instagram

A post shared by anael Shmueli- שושה (@anaelshmueli) on

"את חוזרת הביתה, ועם כל השמחה, האופוריה וההתרגשות, את חוזרת למציאות שאין לך את הרגע הזה להודות, להסתכל, להתפעל ולהתאושש", היא המשיכה, "יש לך בבוקר שלושה זומים לתפעל, תינוקת, הנקות, אין עזרה, את לא יכולה להביא בייביסיטר כי את לא יודעת איפה היא הייתה ומה ראתה".

"זה ממש לא פשוט, אני עוברת תלאות, גם עם ההנקה, זה קושי...", הוסיפה שמואלי בנושא. "הייתי בטוחה שבגלל שזו לידה רביעית הילדות יעזרו, אבל בגלל שהן כל הזמן בבית אין את ההפסקה ואת המרווח נשימה שיש לך כדי להתאושש ולהחלים. אני בכאוס מוחלט".

View this post on Instagram

A post shared by anael Shmueli- שושה (@anaelshmueli) on