קיילי ג'נר (צילום: מתוך האינסטגרם של קיילי ג'נר, instagram)
צילום: מתוך האינסטגרם של קיילי ג'נר, instagram

הבת הצעירה למשפחת קרדשיאן-ג'נר פרסמה ביום ראשון האחרון סרטון בסטורי שלה, בו היא מציגה גוון עור כהה יותר באופן קיצוני, בעת שהצטלמה במכונית היוקרה שלה. בעקבות כך, ג'נר בת ה-24 קיבלה אינספור תגובות ממעריצים שטענו שהיא עושה "בלאקפישינג" - מונח מודרני המתאר מישהו ברשתות החברתיות שמתחזה לשחור על ידי שינוי המראה שלו באמצעות איפור, עריכה או אפילו ניתוח. 

"ראיתי את זה וחשבתי - מי זאת האישה השחורה הזאת שדי נראית כמו קרדשיאן? דקות אחר כך הבנתי שזו הייתה קיילי פאקינג ג'נר", צייץ משתמש אחד בטוויטר, ואחרת כתבה: "קיילי באמת חושבת שללדת תינוקת שחורה הופך אותה לשחורה גם כן". "האובססיה שיש לנשים האלה לנסות להיות שחורות... קיילי, זה לא צבע העור שלך", כתבה משתמשת נוספת. 

קיילי ג'נר (צילום: מתוך האינסטגרם של קיילי ג'נר, instagram)
צילום: מתוך האינסטגרם של קיילי ג'נר, instagram

בסטורי נוסף שהעלתה קיילי מאותו הזמן, נראית גם אחותה קנדל כשהיא עם פנים כהות יותר מהרגיל - מה שמרמז על פילטר שבו השתמשה קיילי על מנת להכהות את פניה. 

קנדל ג'נר (צילום: מתוך האינסטגרם של קיילי ג'נר, instagram)
צילום: מתוך האינסטגרם של קיילי ג'נר, instagram

כזכור, באוגוסט האחרון ג'נר הואשמה גם כן ב"בלאקפישינג" כאשר ערכה במהירות כיתוב מתחת לאחת מתמונות הסלפי שלה, מ"ילדה חומת עור" (Brown skinned girl) ל"ילדה חומת עיניים" (Brown eyed girl). גם בפוסט משנת 2019 קיילי הצטלמה בביקיני ירוק לצד חברתה הטובה לשעבר, ג'ורדין וודס, כאשר מעריצים מיהרו לציין שעור הפנים השזוף של קיילי היה כמעט זהה לזה של ג'ורדין. אחד מהם כתב: "קיילי ג'נר ממש השתזפה בריסוס כדי להיות באותו גוון עור כמו ג'ורדין", ואחר הוסיף: "למה קיילי ג'נר (לבן) וג'ורדין (שחור) באותו צבע עור?!". 

ג'ורדין וודס וקיילי (צילום: אינסטגרם kyliejenner)
צילום: אינסטגרם kyliejenner