מיקי מוכתר ומיכל הקטנה הצטלמו יחד עם אורטל עמר להשקת הקמפיין המשותף של עמותת "זכרון מנחם" על מנת לעורר מודעות לתרומות שיער עבור הכנת פאות לחולות סרטן. עמר, כידוע, גזרה חלק נכבד משיערה ואילו מיקי ומיכל הצטלמו כשהן מחזיקות צמה - אך לא הסתפרו באמת.

כוכבות הילדים מיהרו לצאת בתגובה ולהתנצל והבהירו כי הן לא יכולות להסתפר בגלל שהן נמצאות בעיצומן של הפקות חנוכה שמונעות מהן לעשות שינויים קיצוניים בשיערן והסבירו כי הן מתכננות לממש את הבטחתן ברגע שההצגות יסתיימו.

אורטל עמר הסתפרה, ינואר 2020
ביום שהסערה החלה. מיקי מוכתר ומיכל הקטנה לצד אורטל עמר | צילום: אור גפן

מקורבים למיקי ומיכל מספרים לנו כי הן חוו קשיים רבים בעקבות הפרסום על כך שלא תרמו את שיערן וכי הן ספגו לא מעט ביקורת מהציבור. היום (ב') הגיע הרגע של השתיים לעשות זאת כשהן על הבמה, מלוות בספרים שקלעו לשתיים צמה, בנוכחות מאות ילדים בקהל.

מיקי ומיכל מסתפרות
דמעו על הבמה. מיקי ומיכל מסתפרות | צילום: יחסי ציבור

"לא ניסינו להוליך שולל אף אחד ואם מישהו נפגע כתוצאה מזה אנחנו רוצות לנצל את הבמה הזו כדי להתנצל. אנחנו גאות לתרום את השיער היום. זאת מצווה וזו זכות", אמרה מיכל הקטנה.

מיקי מוכתר ומיכל הקטנה תורמות שיער
מיקי מוכתר ומיכל הקטנה תורמות שיער | צילום: פול סגל

"אני, שחוויתי בעצמי את המחלה הארורה, נדהמתי לגלות שיש מי שמטיל ספק במניעים שלנו ומאחל לנו את הגרוע מכל וזה היה קשה מנשוא", המשיכה מיקי,. "אנחנו מתרגשות לחלוק איתכם את הרגע הזה. הלוואי שגם אתם תדעו לעשות טוב עבור אחרים כי לתת זה לקבל".

מיכל הקטנה ומיקי מוכתר תורמות שיער
מיכל הקטנה ומיקי מוכתר תורמות שיער | צילום: פול סגל