במשך שנים ארוכות איתי לוי נחשב לבן טיפוחיו של אייל גולן. לוי, כידוע, היה מנוהל בחברת "ליאם הפקות" בבעלות גולן והשניים שיתפו פעולה והצליחו להפוך אותו לאחד הזמרים המוכרים והמושמעים בישראל, כשעל ניהולו האישי הופקד גם בני פרץ, שותפו לשעבר של גולן.

הדברים בחברה החלו להשתנות מהקצה אל הקצה בשנה החולפת. סכסוך עסקי עמוק נפער בין אייל לבני, איתי עזב את "ליאם הפקות" ופתח חברת הפקות משלו ולמרות שמתחת לפני השטח הדברים בערו - אייל ואיתי ניסו לשדר עסקים כרגיל, עד כמה שאפשר.

רק לפני כחודשיים חגגה נסרין קדרי יום הולדת בהפתעה, אך כבר אז סיפרנו לכם שאייל ואיתי שמרו על מרחק במשך הערב כולו ולא דיברו זה עם זה. למרות שבהודעת הפרידה מ"ליאם הפקות" כתב גולן על איתי כי: "אני אמשיך ללוות ולהיות לצידו בכל מה שיצטרך", כשהשניים נפגשו באירוע מתוקשר - הם נמנעו מלדבר.

נסרין קדרי (צילום: אקליפס מדיה, יחסי ציבור)
כבר אז שמרו על מרחק. איתי ואייל ביום ההולדת של נסרין | צילום: אקליפס מדיה, יחסי ציבור

אתמול (ג') נודע כי הסכסוך החריף ואייל אף הסיר עוקב באינסטגרם מאיתי לוי. בפעם האחרונה שאייל נהג כך זה גרם לפיצוץ בינו לבין החברה הטובה אופירה אסייג, שעד היום הקשר בין השניים מנותק. לוי, אם תהיתם, לא הסיר עוקב מאייל, ודווקא אתמול פרסם סטורי שהוא מזמזם להנאתו שיר שלו.

"איתי הופתע שאייל הסיר לו עוקב", מבהירים מקורבים ללוי, "לפני שאייל הסיר עוקב ממנו איתי פירגן ופרסם סרטון שלו שר שיר של אייל", הם הוסיפו, "איתי לא הסיר עוקב מאייל. שכל אחד יעשה מה שהוא מרגיש שנכון לו לעשות".

אייל גולן ואיתי לוי. מרץ 2020 (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של איתי לוי ואייל גולן)
הופתע. איתי לוי ואייל גולן | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של איתי לוי ואייל גולן