בעוד שלושה ימים תיערך החתונה המתוקשרת של אייל גולן ודניאל גרינברג ההריונית, אבל משבר הקורונה העולמי לא פסח גם עליהם, והוביל את מפיקת האירוע, אירית רחמים, לפעול במצב חירום. "אנחנו חייבים להיערך לכל תרחיש", הנחתה המפיקה את עובדי משרדה. "אין אצלנו את המילים 'אי ודאות', 'בלת"ם' או 'משבר'. אנחנו שומרים על קור רוח".

החתונה תהיה בהשראת לונדון, ורוב התפאורה הייתה אמורה להגיע מסין, ממנה התפשט הנגיף. "כשהגעתי למסקנה שלא יעזור, אני יותר מדי אופטימית והתפאורה לא מגיעה, התחלתי לפנות לאנשי תפאורה מהארץ", סיפרה רחמים. "אני 25 שנה בתחום, תמיד ידעתי לעמוד במשברים. משבר כזה לא קרה לנו בחיים". 

אירית רחמים נערכת לחתונה של אייל גולן ודניאל (צילום: מתוך "חי בלילה", קשת 12)
"אנחנו משתדלים להיות אופטימיים ושאלינו זה לא יגיע". אירית רחמים | צילום: מתוך "חי בלילה", קשת 12

1500 אנשים הוזמנו לאירוע שיתקיים במלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל אביב, אבל עד לרגע זה 500 מהם לא אישרו הגעה. "במידה ותהיה קריאה כזו או אחרת, רק החברים הכי טובים של דניאל יהיו בחופה", אמרה רחמים.

מי שכן יגיע לאירוע, יקבל מסכה בהזמנה אישית וגם ערכת ג'ל חיטוי ידיים. מיליוני שקלים הושקעו בחתונה כך שאין אפשרות לביטול והיא תתקיים גם אם מספר המוזמנים יצומצם משמעותית. "אנחנו משתדלים להיות אופטימיים ושאלינו זה לא יגיע", הודתה רחמים. "אנחנו באמת מקווים שהאירוע יתנהל כרגיל וכל המוזמנים יאשרו הגעה ויגיעו, אבל במידה ונקבל קריאה שאנחנו לא יכולים לערוך אירוע כזה עם כמות כזאת של אנשים, אנחנו יודעים כבר מה עושים וכמפיקים, יש לנו תכניות מגירה". 

אבל מפיקת האירועים לא נשארה אדישה למצב בעולם האירועים והחתונות וקראה לממשלה לפעול: "אנחנו היום נמצאים במצב של חשש מאוד גדול, אני ממש קוראת לממשלה ולמערכת הבריאות, שבמידה ויהיה נזק, שיכניסו את זה תחת קטגוריה של כוח עליון. אנשים מפוחדים".