עדי פינס הגיעה אמש לתכנית של אופירה וברקוביץ' במסגרת הפינה החדשה "אח שלי סלב", בה אחים של מפורסמים מספרים על הקשר ביניהם ולעיתים אף מתגלים בעצמם כטאלנטים לא קטנים. היא בעיקר מוכרת בזכות פרשת הסרת העוקב בינה לבין אחותה, שהרימה לא מעט גבות וסימני שאלה על מריבה בין אחיות.

"הייתי ברומא עם חבר שלי, ממש נחתתי על המיטה במלון אחרי יום ארוך שהיה לנו, פתאום ראיתי מלא לינקים לכתבות וסימני שאלה, בהתחלה לא הבנתי מה קורה", סיפרה עדי. "דיברתי עם אמא שלי, היא אמרה לי לראות מה כתבו, נכנסתי לכתבה וראיתי, ישר דיברתי עם עדן. הקשר שלי ושל עדן מדהים". 

עדי סיפרה על החיים בתור אחות של עדן וחשפה כי לא כל התגובות הן חיוביות: "אני אתחיל מהטוב. זאת חוויה מדהימה, אני הולכת למקומות ויודעים מי אני ומי אחותי, ואומרים לי שאחותי מוכשרת, ולא רק אני רואה את זה. היא מהממת, באמת". 

ואיפה החלק הרע?
"אין חלק רע, יש חלק מאתגר. זה מאתגר להיות במקום הזה שיש לך אחות גדולה ומפורסמת. יש המון אנשים שמנסים להוציא את הצד הרע בזה, להגיד לי שאני פחות מוצלחת, איך זה לחיות מתחת לצל של מישהי שתפסה לי את כל היופי והביטחון. אבל מוזמנים לבוא אלינו הביתה ולראות שכל אחת מוצלחת בדרך שלה. זה ידוע שאנשים רעים מחפשים להוציא את הרע". 

עדן בדרך לחתונה?
"האמת שאני לא יודעת. זה הכל בהרגשה שלה, הם זוג מהממים, דור באמת בן אדם טוב. אבל יש ביניהם את הדברים שלהם ואת ההרגשה של עדן וההחלטות שלה". 

View this post on Instagram

A post shared by Dor Refaeli (@dorrefaeli) on

מה התכנון שלך לעתיד?
"אני חושבת ללמוד משחק, אולי לגעת בתחום הדוגמנות. כרגע אני תלמידה בבית ספר אקסטרני, ככה שאני לומדת שלוש פעמים בשבוע ויש לי זמן להשקיע בדברים שאני רוצה".