השבוע היה שבוע בסימן גל גדות. הוונדר וומן שלנו מעבר לים חזרה ארצה לביקור עם שלוש בנותיה ובן זוגה, ירון ורסנו, והצליחה להתסיס את הביצה הישראלית, שחיכתה בקוצר רוח לראותה. בתחילת השבוע היא צולמה לראשונה בשכונת נווה צדק הפסטורלית, ורגע לאחר מכן היא הצליחה לעורר סערה לא קטנה ברשת כשצולמה עם סיגריה דקיקה בידה. בגלל שהיינו מתחלפים עם הסיגריה של גדות בלי להסס, החלטנו לערוך עבורכם את הרשימה החשובה של העשור: דברים שעברו תחת הידיים של גל גדות. תודו לנו אחר כך.

עגלה

רגע אחרי שהיא צולמה במסיבת יום ההולדת של רותם סלע עם... *סיגריה*, גל גדות יצאה לנשום אוויר עם בעלה, ירון, ובתם בת החודשיים, דניאלה. גדות השאירה את הסיגריה אצל רותם והחליפה אותה בעגלה ממותגת ויקרה במיוחד, בזמן שירון והיא פיזרו ריחות של הוליווד בכל רחבי נווה צדק. עגלה - אין, סיגריה - אאוט.

גל גדות, ירון ורסאנו והתינוקת. פפראצי. אוגוסט 2021 (צילום: פול סגל)
עברה לעגלות. גל גדות וירון ורסנו | צילום: פול סגל

משאבת חלב

חשובה לא פחות מהסיגריה היא התינוקת המתוקה של גדות, שעדיין ניזונה מחלב האם של המלכה האם, גל גדות. אנחנו מניחים שדניאלה עוד לא מעריכה את האוכל המלכותי שהיא מקבלת, אבל אנחנו בהחלט שמחנו לראות שגדות מחזיקה בבטחון את משאבת החלב, בשיאן של הכנות מאחורי הקלעים (ולא איזה.. אתם יודעים. ~סיגריה~). 

View this post on Instagram

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot)

גלידה

רגע לפני שהיא באה לביקור ההיסטורי בארץ הקודש, שמרגש את מערכת mako סלבס ואת צלמי הפפראצי עד מאוד, גל גדות הייתה הוונדר וומן המתוקה שמציינת את יום הגלידה הבינלאומי. ביום הגלידה הבינלאומי האחרון, גדות שיתפה תמונה של עצמה מחזיקה ביד אחת *גלידה* וביד השנייה *כפית* - שני פרטים שללא ספק עדיפים על סיגריה, עגלה, ואפילו משאבת חלב, אם יורשה לנו.

View this post on Instagram

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot)

בלון

בימיה בהוליווד בשיאו של הריונה השלישי, גל גדות הייתה נתונה לשליטתם של צלמי הפפראצי הלא-ישראליים שמסתובבים שם בחוץ. כך, בזמן שהיא עברה ממקום למקום ביום סידורים שגרתי מעבר לים, צלם פפראצי אמיץ תפס אותה מחזיקה בין אצבעותיה היפות את הפריט הבא: בלון לבן. גל נכנסה עם הבלון לרכבה השחור, וגרמה לנו לתהות מה יש לוונדר וומן ברמתה לחפש עם בלון לבן ביד.

View this post on Instagram

A post shared by Black W / Wonder W (@scarjo.ga_dot)

שני בקבוקי מים

אנחנו אוהבים לחשוב שבמדינת ישראל הכי חם בעולם, והאגוצנטיות הזו ממש עוזרת לנו בכל הקשור להתחממות הגלובלית ולאיכות הסביבה. מזל שיש את גל גדות שתזכיר לנו שגם בהוליווד עברו את הקיץ החם ביותר בהיסטוריה, ובתחילת חודש יוני היא צולמה עם שמלה ורודה מהממת כשבידיה, אתם מוכנים? לא פחות משני בקבוקי מים של חצי ליטר, כל אחד. וואו.

ילדות

לפני שגל גדות הייתה אמא לשלוש היא הייתה אמא לשתיים, ולפני כחודשיים היא נתפסה בשיאו של רגע "אמא לשתיים" קלאסי. גל צעדה עם בנותיה בשמלה השחורה האייקונית שלה, והחזיקה בידיה היפות את שתי בנותיה. את מאיה הקטנה (4) היא הרימה, ואת אלמה (9) היא החזיקה בכף היד, וחברות הנשים המהממות חצו יחד את הכביש – ונסעו לדרכן.

תפוח

אולי זה לא ישמע הגיוני, אבל גל גדות היא בן אדם אמיתי שזקוק למזון, למים ולשמש כדי להתקיים. רגע לפני שהיא בישרה על הריון מספר שלוש, גל גדות צולמה כאחת האדם בבילוי צהריים שגרתי עם בנותיה, כשבידה היא החזיקה *תפוח* **אכול**. גדות המרוצה נשנשה את הפרי המתוק כשעל תלוי גבה התיק של בתה הצעירה, וכשהיא סיימה לאכול היא עברה להחזיק את המפתחות של הרכב שלה. דאם.

View this post on Instagram

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot_beauty)

תפוח, בננה ומים

פה כבר ממש מדובר במשימה לוודר וומן אמיתית. אין לנו מושג איך היא עשתה את זה, אבל בחודש מרץ האחרון גל גדות החזיקה בידיה החסונות לא פחות משלושה פריטים: תפוח, בננה, ומים. גל אמנם הסתבכה עם החפצים והפירות שערמה על ידיה, אבל אנחנו שמחים להרגיע ולספר לכם שהיא הגיעה בבטחה לרכב שלה, הניחה את הדברים, החזיקה בהגה, והתחילה לנהוג. אין דברים כאלה.

View this post on Instagram

A post shared by @galgadot_fan_br

תסריט

לא ברור לנו איך היא עושה את זה, אבל בתמונה נינוחה להפליא מחצר ביתה גל עשתה יותר מפעולה אחת, ואפילו נעזרה בידיה לצורך העניין. הכוכבת שכבה בבגד ים שלם על מיטת שיזוף ארוכה ונעימה, וקראה מתסריט שהיא באמת החזיקה בעצמה. וועליה.

View this post on Instagram

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot)

בטן

כשגדות היפה בשירה על ההריון השלישי והמרגש שלה בחודש מרץ האחרון, היא בחרה לעשות את זה בתמונה משפחתית מתוקה במיוחד בעמוד האינסטגרם שלה. בתמונה היא שכבה על ספה אחת עם שתי בנותיה ובן זוגה, והחבורה כולה, כולל גל, החזיקו את הבטן שלה. בשביל מה יש משפחה?

View this post on Instagram

A post shared by mako סלבס (@makocelebs)