את הטייטלים של ניקול ראידמן כבר קשה למנות. היא אשת עסקים, שחקנית, מעצבת תכשיטים ולא ממש לאחרונה גם זמרת. היא ניהלה זוגיות ארוכה עם האוליגרך הישראלי-רוסי מיכאל צ'רנוי שנגמרה אחרי שני ילדים ופרידה מתוקשרת. עכשיו היא מגלה את עצמה מחדש ולא מפחדת יותר.

"אנשים חיים חיים שלמים כמו שני חייתי 33 שנים, התעסקתי בטפל ולא בעיקר", סיפרה ראידמן לאופירה וברקוביץ' שחיכו זמן רב למפגש איתה. "הכרתם אותי במעושרות וכל הנוורישלנד שיצרתי סביבי קצת מנע מאנשים להכיר את מי שאני באמת. שנים שאלתי את עצמי מי אני ולא הייתה לי תשובה. היום לגמרי יש לי".

View this post on Instagram

A post shared by Nicol Raidman (@nicolraidman) on

על הפרידה היא מדברת כבר בגלוי, ולא שומרת כבר שום דבר בבטן. "אני עזבתי אותו, כמה אתה יכול לחיות בכלא מזהב? אתה אף פעם לא יודע מה קורה בין בני זוג. מבחוץ זה נראה שהכל טוב ויפה אבל היה לי לא קל, פער הגילאים, הילדים, הגרושות, לקבל את כל עסקת החבילה הזאת וגם חילוקי דעות בהרבה מאוד נושאים. אנחנו כבר חמש שנים פרודים תחת קורת גג אחת".

אבל ראידמן כבר מזמן עומדת בזכות עצמה, ורגע לפני המופע הגדול שהיא הולכת להרים בקיסריה, היא מספרת מאיפה הגיע האומץ. "אנשים מכירים את השירים שלי, השירים והקליפים שלי הפכו ללהיטים עם מיליוני צפיות ביוטיוב והשמעות ברדיו. חיים רק פעם אחת וצריך להגשים את עצמנו, אני שנים מקליטה דברים ופחדתי להוציא אותם. אני מוצאת את עצמי ב-12 בלילה על הליכון מחוברת למיקרופון ומד דופק. אני רצה ושרה בשביל להתאמן להיות בכושר פיזי שאוכל גם לשיר וגם לרקוד".

אי אפשר להתעלם מהקשר הקרוב שלה ושל אשת ראש הממשלה, השתיים נמצאות בחברות קרובה כבר שנים והיא לרגע לא נותנת לדיבורים מסביב להשפיע עליה. "כשהכרתי את שרה נתניהו גם לי היו דעות קדומות. היא בן אדם מאוד חכם ורגיש, היא הייתה איתי ברגעים הכי קשים של החיים שלי. היא עברה איתי את כל הגירושים. אני לא אשכח שהיא וראש הממשלה באו אליי הביתה בשלוש בלילה אחרי יום מטורף שהם עברו, לשאול מה שלומי כי הם הבינו שאני עוברת תקופה מאוד קשה".

"כשרע לי וכשאני מרגישה שאני צריכה לפרוק כי אין לי אחים ואחיות אני מתקשרת לשרה. היא כל כך רגישה וטובה שהיא נותנת לאנשים אחרים לחדור לפרטיות שלה, לחטט לה בנשמה ולהוציא את הדברים האבסורדים האלה זה פשוט לא נתפס. כשאני בבית, אני רואה איך היא מתנהלת עם העובדים ובאיזה כבוד היא מדברת איתם. בחיים לא ראיתי אותה משפילה עובד שלה. כשאני החלטתי ללכת לפוליטיקה היא שאלה אותי מה אני עושה 'את בטוחה שאת רוצה שהילדים שלך יעברו מה שהילדים שלי עוברים? את בטוחה שאת רוצה להקריב את החיים של הילדים שלך?'".