סופ"ש הזוגות הפתיע אמש רבים מהצופים של "חתונה ממבט ראשון", וביניהם גם את המשתתפת האהובה מהעונה הקודמת – הדר ברייר. למי שלא לגמרי סגור מה קרה, הנה תקציר קטן: כמו בכל עונה, הזוגות נפגשו לסופ"ש שבו הם מכירים לראשונה ומשתפים על המסע המטורף שלהם, אלא שחלקם החליטו לשנות כמה דברים בדרך ולהציג מצג שווא על הזוגיות שהתפתחה.

ברייר, שהתארחה היום ב"חדשות הבוקר", לא נשארה אדישה למתרחש והגיבה: "אני קצת אלרגית לכמות הצביעות שראיתי אתמול". לא רק היא הרימה גבה ממה שקרה שם, כי בצעד חריג, דני ויעל החליטו שזה חצה כל גבול ושהם צריכים להתערב בעניין, וזה בדיוק מה שיקרה בפרק ההמשך של המפגש (מחר אחרי החדשות, קשת 12). גם על זה הגיבה הדר בהפתעה: "דני ויעל היו פרשנים מאוד בולטים בפרק, וזה לא קרה בעבר". 

הדר הזכירה את הטיפ שהיא נתנה לזוגות, אבל הרגישה שמשהו במסר לא עבר עד הסוף בדרך: "אני אומנם אמרתי לגבש דעה לגבי הזוגיות אבל לא התכוונתי לארגן כאן הזוגיות במסכה. כל אחד סיפור איזה סיפור". ומהדרך של שני לתווך לשאר הזוגות את המצב שלה עם דני, הדר נשארה המומה לגמרי: "אני הגבתי כמו יעל – 'סליחה?'. מה קורה פה? זה ממש לא היה פשוט המעבר שלהם לגור ביחד, והם מספרים את זה לזוג שהיה עם הכי הרבה חוסר התאמה (הדס ושי) כשהם יושבים ומחויכים מולם".

שני יוסיפון ודני זיסקינד (צילום: מתוך חתונה ממבט ראשון , באדיבות ספורט 1)
הכל מושלם? | צילום: מתוך חתונה ממבט ראשון , באדיבות ספורט 1

יש רצון שגם אם לא היה טוב לייצר תמונה אחרת?
"לחלק מהזוגות יש רצון כזה, אתה מרגיש את התחרותיות ואת האווירה הזאת. אבל כששאלו אותנו (את דניס והדר) איך היה, ישר אמרנו שההתחלה הייתה רעועה וזה לא היה פשוט בכלל. למה לא לספר את האמת? אני לא אומרת לחשוף את כל הקלפים, אבל קצת".

ומה חשבת על עומרי ומעיין? 
"עמרי מתחמק מלדבר על כל הבעיות ביניהם, ומעיין באה ממש להשתפך ורק למצוא אוזן קשבת - שמישהו יבין את מה שהיא עברה. היא באמת רוצה לספר את האמת, היא חושפת קצת יותר מידי אבל עומרי לקח צעד אחורה כשאמר שהכל טוב -ואז רואים את הפערים ביניהם".