לפני כשנתיים הזמר גילי ארגוב קיבל לעולם את בתו השלישית, שהגיעה אחרי לא מעט קשיים בזוגיות שלו ושל בת זוגו, ורד. מאז השניים הספיקו להיפרד וגילי ירד מתחת לרדאר ועזב את הבמות, וכעת, רגע אחרי שחגג את יום הולדתו ה-48, גילי יוצא בפוסט גרפי במיוחד, בו גולל מפגש עם עובדת בתעשיית הזנות.

"בליתי את יום הולדתי ה-48 לבדי בבית, בדד, גלמוד ובודד, כמו עץ עזוב בשלכת", הוא כתב. "לשמחתי חיממתם לי את הלב עם המון ברכות ואיחולים, אבל מצאתי את עצמי לבד בבית, מצפה ומחכה לטיפה של פירגון מהתעשייה. מפיקים, אומנים, משרדי הפקות, משרדי תרבות, כתבים ואנשי תיקשורת - לצערי לא קיבלתי אפילו לא טלפון אחד, וגם לא הודעה".

הפוסט של גילי ארגוב (צילום: facebook)
לא קל לקריאה. הפוסט של גילי ארגוב | צילום: facebook

"אני מנותק מהמשפחה משני הצדדים. גם של אמא שלי וגם של אבא שלי. סיכסוך של שנים, ושימותו הקנאים. אז חשבתי איך אני מבלה ביום ההולדת שלי. אולי מועדון? אולי סרט? אולי מסעדה? אולי תל אביב? אולי דיסקוטק? חשבתי וחשבתי ולא מצאתי כיוון, ובסופו של דבר סיימתי את הערב אצל נערת ליווי ז'ורנל, יפה כמו פוסטר, בול הטעם ובדיוק היא מה שחיפשתי".

"תחת בצק, חזה אגסים, חטובה ומהממת רק 450 לחצי שעה. יותר מיזה לא הייתי צריך כי גם אני בנאדם בלי מחוייבות, בלי להקשר, בלי מערכת יחסים, בלי הצורך לדבר ולשתף על מה שאני מרגיש או על מה שעובר עליה. בחרתי את הבילוי הנכון. הרגשתי שהתלכלתי טיפה כי אני רגיל לקשר רציני ולרומנים ארוכים, אך לצערי הנשים שהיו בחיי המשיכו בחייהן".

גילי ארגוב (צילום: פרטי)
מרצה לחיילים. גילי ארגוב | צילום: פרטי

"שש שנות ניקיון, בקרוב בעשייה ויצירה מבורכת, עם הפנים לעתיד ורוד יותר. ים געגועים לילדי האהובים זוהר ומיכאל שעדיין בבידוד, מחכה לאישור מהרופאה שלהם. בשורות טובות לכולם תעריכו את החיים יום שעובר לא חוזר. תהיו בריאים תהיו שמחים תהיו מאושרים".

בשיחה עם מערכת mako סלבס, גילי ארגוב סיפר: "בגדול עברה שנה טובה ומוצלחת הפקות חדשות. מעט הופעות, הרצאות לחיילי צה"ל בנושא סמים ואלימות. ועוד המון הפתעות בהמשך, יש למה לצפות".

מדוע החלטת לספר לכל כך הרבה אנשים שנפגשת עם נערת ליווי?

"אני יודע שלהיות אדם פתוח וחופשי בתקופה כזו זה לא הכי קל אבל ככה אני כנה ופתוח הנקודה היא שאני מצפה מהקוראים להסתכל באופן כללי".