כשמיכל אנסקי העלתה לאינסטגרם תמונה שלה מאכילה את בתה – היא לא חשבה שייווצר סביבה כל כך הרבה רעש. זה התחיל במספר תגובות של העוקבים שלה ומהר מאוד התמונה הפכה לוויראלית ברשת. עם החשיפה הגיעו אלפי התגובות והביקורות, שטענו שהתמונה מאולצת מדי ו"מי בכלל מאכילה ככה את הילדה שלה?". היום (ראשון), שופטת מאסטר שף התארחה ב"שש" עם עודד בן עמי והתייחסה לסערה שהתעוררה סביב התמונה:

"כל הדיון הזה סביב אותנטיות ברשת התגלה קצת כצבוע בעיניי כי בסופו של דבר הקהל שלנו קובע מה בעיניו אותנטי או לא", אמרה אנסקי, "זה לא איבר המין כנראה אצל אישה אחת או שתיים, אלא הצורה שבה האכלתי את גבריאלי. אני גרה ממש על הים ובאותו היום צילמתי פרסומת ולבשתי בגד גלישה. חזרתי הביתה להאכיל את הבת שלי, ואייל הבעל שלי צילם אותי ואמר 'כמה אתן יפות'. ככה נראיתי באותו רגע וככה אני נראית עכשיו". 

View this post on Instagram

A post shared by Michal Ansky (@michalansky)

"אם זה אותנטי לחבק סימני מתיחה או התמודדות של הורדה במשקל אחרי לידה – אז זה אותנטי בדיוק באותה מידה להאכיל את הבת שלי בבגדי העבודה שלי כי ככה נראיתי באותו היום", המשיכה מיכל. "אני עובדת מאוד קשה לשמור על הגזרה, אני אוכלת למחייתי ואני גאה בזה. בכל העונה הזאת של מאסטר שף אתם הולכים לראות את זה. הפרקים הקרובים הם בסימן העצמה נשית ובסימן הדדיות בין אישה לאישה, ואני חושבת שאנחנו צריכות לפרגן אחת לשנייה פחות מאשר להראות קנאה ושנאה. אם נשים היו נלחמות זו בזו אז כבר לא היו מלחמות, כנראה".